PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Relacja z Targów IFA 2016 - Dzień 3

Relacja z Targów IFA 2016 - Dzień 3

Kolejny dzień targów IFA 2016 w Berlinie to rzecz jasna jeszcze więcej premierowych produktów wielkich firm. Nasza ekipa postanowiła sprawdzić na miejscu, co prezentuje się najciekawiej.

Robot BB-8 ze Star Wars sterowany MOCĄ!!

Spragnieni innowacyjnych gadżetów prosto z targów IFA? Jeżeli tak, to zobaczcie w akcji małego robocika BB-8 znanego z sagi Star Wars, który sterowany jest za pomocą naszych ruchów!

Tanie smartfony od TP-Linka

TP-Link zaprezentował nowe smartfony Neffos X1 i Neffos X1 Max. Będą mocne i tanie. Pierwszy telefon wyposażony został w ekran HD o przekątnej 5 cali, drugi ma większy, 5,5-calowy wyświetlacz Full HD (w obu przypadkach IPS). Ekrany zabezpieczone są szkłem Gorilla Glass 2.5D (z zaokrąglonymi krawędziami).

Telefony śmigają na  ośmiordzeniowym procesorze MediaTek Helio P10 i będą dostępne w wersjach z nawet 4 GB pamięci RAM i do 128 GB pamięci na dane. Na wyposażenie składa się też czytnik linii papilarnych (umieszczony z tyłu), który odblokowuje telefon w 0,2 sekundy.

Jak wybrać smartfon? 

Jak naprawdę będzie wyglądał iPhone 7?

Spekulacji na ten temat było bardzo wiele.  Jeżeli chodzi o podstawową wersję iPhone’a 7, to tutaj zmieni się przede wszystkim obiektyw aparatu. Będzie on większy, przez co może wystawać bardziej poza obrys obudowy smartfona, co może wielu osobom przeszkadzać. Z kolei w iPhone 7 Plus uświadczymy dwóch aparatów. Znikną także dodatkowe plastikowe paski, pozwalające na działanie anteny telefonu, tym razem będą one jedynie okalać krawędzie.

Z kolei na dole znajdą się stereofoniczne głośniki – zatem nie ma już odwrotu od likwidacji gniazda audio mini jack. Niektóre informacje mówią, że przód iphone’a 7 także nieco się zmieni. Jego wygląd miałby być bardziej minimalistyczny. Słuchawka telefonu zostanie przedłużona i to tam zostaną przeniesione sensory oświetlenia i zbliżeniowy. Do tej pory to były tylko plotki, które teraz wydają się potwierdzone przez widoczne na zdjęciu etui.

blog comments powered by Disqus
Relacja z Targów IFA 2016 - Dzień 3