PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niszczarek do średnich biur

GOODRAM i Jego ULTRA Szybkie Dyski #IFA2017

Szybki spis treści
GOODRAM i Jego ULTRA Szybkie Dyski #IFA2017

Na targach technologicznych IFA 2017 w Berlinie zaprezentowało się wiele znanych firm z całego świata. Pośród tych wszystkich gigantów nie zabrakło jednak Polaków. Firma GOODRAM pokazała na targach swoje nowe karty pamięci oraz pamięci RAM. Czy jest w nich coś wyjątkowego? Zapraszam do czytania.

Seria IRDM

Nowa seria IRDM obejmuje dyski SSD, karty pamięci oraz pamięci RAM. Produkty IRDM dedykowane są dla ludzi, którzy potrzebują sprzętu najwyższej jakości - zarówno w przypadku ich wydajności czy niezawodności i wykonania. To sprzęt dla graczy, filmowców czy e-sportowców.

Na targach pokazano między innymi karty SD IRDM oraz SD IRDM PRO. Obydwie charakteryzują się prędkością odczytu do 280MB/s oraz prędkością zapisu do 240MB/s dla karty IRDM Pro i 95MB/S dla kart IRDM. Obydwie są wyborem perfekcyjnym dla osób, które chciałyby nagrywać na nich materiał w 4K. Sama seria IRDM posiada 3 poziomy szybkości czy wytrzymałości - IRDM, IRDM PRO oraz IRDM ULTIMATE.

goodram na ifa 2017

W przypadku nośników danych było nam dane usłyszeć jeszcze o dyskach SSD. Zaprezentowano dysk IRDM PRO SSD na SATA 3 o szybkości odczytu do 560MB/s z kontrolerem Phison PS3110. Do wyboru mamy 3 pojemności takiego dysku - 240, 480 oraz 960GB. Jeśli poszukujemy prędkości to GOODRAM ukazał dysk M2 NVME o szybkości nawet do 2800MB/s. Takie liczby robią wrażenie

Oprócz kart SD Flash na targach pokazano serię kości RAM IDRM DDR4 o pojemnościach od 4GB do 16GB każda. Ich taktowanie ma wynosić 2400MHz.

Same dyski SSD oraz pamięci RAM zostały zaprezentowane w komputerach wykonanych przez moddera Skippera. Piękne, przejrzyste jednostki z pewnością ukazywały minimalizm i elegancję produktów od GOODRAM’a. Widać w nich dyski SSD IRDM PRO, moduły pamięci oraz dysk M2 IRDM ULTIMATE.

Ranking pamięci RAM >>>

goodram na ifa 2017

Cała seria IRDM otrzymuje od producenta dożywotnią gwarancję, co z pewnością trafi w gusta wielu ludzi, którzy poszukują nowego sprzętu do swojego komputera. Nie ujawniono żadnych informacji o cenach, chociaż można było usłyszeć, że nie będą to rzeczy “drogie”.

blog comments powered by Disqus
GOODRAM i Jego ULTRA Szybkie Dyski #IFA2017