PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Mikrofala i Gotowanie na Parze? To Możliwe!

Mikrofala i Gotowanie na Parze? To Możliwe!

Zalety gotowania na parze są raczej dla wszystkich oczywiste. Takie potrawy są smaczne, a przede wszystkim niesamowicie zdrowe. Samsung wprowadził właśnie na rynek innowacyjną mikrofalówkę z funkcją gotowania na parze.

Osobiście bardzo cenię kuchenki mikrofalowe i uważam za przydatne kuchenne urządzenia, które wcale nie kosztują fortuny. Tym bardziej cieszy mnie rozwój tej kategorii. Najnowsze modele posiadają bowiem multum funkcji i trybów pracy.


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Fantastycznie zapowiada się kuchenka mikrofalowa Samsung MG28J5255U, gdyż oferuje gotowanie na parze. Przyda się więc osobom, które dbają o zdrowy tryb życia.

Samsung MG28J5255U

Samsung MG28J5255U posiada specjalne naczynie Glass Steamer wykonane z żaroodpornego szkła. Dzięki niemu gotowanie na parze obejmuje bardzo szeroki zakres temperatur - od 120 do nawet 400 stopni. Warto zaznaczyć, że pokrywa w tym modelu zatrzymuje wilgoć i blokuje parę. Taca ma z kolei wiele silikonowych otworów, które skutecznie przepuszczają parę i nie pozwalają potrawą utracić aromatu oraz dobrego smaku.

kuchenka mikrofalowa

Specjalne szkło parowe dosyć, że świetnie się prezentuje, to chroni naszą żywność przed szkodliwymi związkami BPA. Wnętrze też jest antybakteryjne, a do tego łatwe w czyszczeniu.

Przygotowanie potrawy na parze za pomocą omawianej mikrofalówki trwa zaledwie kilka minut! Jest więc znacznie krócej niż w przypadku tradycyjnych parowarów.

Jakie kuchenki mikrofalowe wolnostojące są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kuchenek mikrofalowych wolnostojących z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kuchenki mikrofalowe wolnostojące warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung GE83X Samsung GE83XBest of the best!
2Samsung GE73M Samsung GE73M Sprawdź sam
3Samsung MG28J5255UW Samsung MG28J5255UW Ten ma niezłą cenę!
4Zelmer 29Z023 Zelmer 29Z023 Polecany model
5Beko MOC20100S Beko MOC20100S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Kuchenek Mikrofalowych Wolnostojących

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Mikrofala i Gotowanie na Parze? To Możliwe!
Autor: Łukasz