PODPOWIEDZI:

Mikrofala i Gotowanie na Parze? To Możliwe!

Mikrofala i Gotowanie na Parze? To Możliwe!

Zalety gotowania na parze są raczej dla wszystkich oczywiste. Takie potrawy są smaczne, a przede wszystkim niesamowicie zdrowe. Samsung wprowadził właśnie na rynek innowacyjną mikrofalówkę z funkcją gotowania na parze.

Osobiście bardzo cenię kuchenki mikrofalowe i uważam za przydatne kuchenne urządzenia, które wcale nie kosztują fortuny. Tym bardziej cieszy mnie rozwój tej kategorii. Najnowsze modele posiadają bowiem multum funkcji i trybów pracy.

Fantastycznie zapowiada się kuchenka mikrofalowa Samsung MG28J5255U, gdyż oferuje gotowanie na parze. Przyda się więc osobom, które dbają o zdrowy tryb życia.

Samsung MG28J5255U

Samsung MG28J5255U posiada specjalne naczynie Glass Steamer wykonane z żaroodpornego szkła. Dzięki niemu gotowanie na parze obejmuje bardzo szeroki zakres temperatur - od 120 do nawet 400 stopni. Warto zaznaczyć, że pokrywa w tym modelu zatrzymuje wilgoć i blokuje parę. Taca ma z kolei wiele silikonowych otworów, które skutecznie przepuszczają parę i nie pozwalają potrawą utracić aromatu oraz dobrego smaku.

kuchenka mikrofalowa

Specjalne szkło parowe dosyć, że świetnie się prezentuje, to chroni naszą żywność przed szkodliwymi związkami BPA. Wnętrze też jest antybakteryjne, a do tego łatwe w czyszczeniu.

Ranking kuchenek mikrofalowych wolnostojących

Przygotowanie potrawy na parze za pomocą omawianej mikrofalówki trwa zaledwie kilka minut! Jest więc znacznie krócej niż w przypadku tradycyjnych parowarów.

blog comments powered by Disqus
Mikrofala i Gotowanie na Parze? To Możliwe!