PODPOWIEDZI:

Smartfon Polaka Coraz Częściej Narzędziem Zakupów

Smartfon Polaka Coraz Częściej Narzędziem Zakupów

Urządzenia mobilne, czyli głownie smartfony i tablety cieszą się u nas sporą popularnością. Nowością jest jednak fakt, że według badań, coraz częściej wykorzystujemy ten sprzęt do robienia zakupów przez internet. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się więcej na ten temat.

To, że popularność urządzeń mobilnych w Polsce znacząco wzrosła w ostatnich latach, pewnie nikogo nie zdziwi. Smartfon lub tablet posiada już 44% Polaków. Wiąże się to z wprowadzaniem na nasz rynek coraz to nowszych usług mobilnych. Dostawcami takowych usług są również Polacy.

Młody Polak, który posiada tablet lub smartfon, nie ogranicza się jedynie do ściągania aplikacji czy grania w gry na swoim urządzeniu mobilnym. Coraz częściej jest ono bowiem wykorzystywane do robienia zakupów online. Badania wykazują, że blisko 1,5 miliona Polaków przyznaje, że przynajmniej raz w życiu robiło zakupy korzystając z tabletu lub smartfona, a warto dodać, że liczba takich osób powinna iść w najbliższym czasie w górę.

Nowe phablety od Asusa - Fonepad 7 (ME175CG) i Fonepad Note 6 (ME560CG)

Sama charakterystyka ofert sprzedażowych, dostarczanych na urządzenia mobilne, również szybko się rozwija. Aplikacje zakupowe stają się coraz bardziej intuicyjne, a oferta kierowana do danego użytkownika jest bardziej zindywidualizowana.

ASUS FonePad 7 (ME175CG)

Polscy użytkownicy urządzeń mobilnych stają się coraz bardziej świadomi i wymagający. Coraz częściej też wykorzystują je do robienia zakupów przez Internet. To dobry trend, który świadczy o tym, że doganiamy światową czołówkę. Tak dynamicznie rosnąca popularność zakupów w sieci to także pole do popisu dla przedsiębiorców, którzy chcąc utrzymać się na rynku muszą proponować nowe rozwiązania sprzedażowe. Dzięki temu w ostatnim czasie powstało wiele pomysłowych i użytecznych aplikacji mobilnych – powiedział Sławomir Stanik, i Country Manager, ASUS Polska.

Firma Asus, która uważnie śledzi rozwój zakupów przez internet poprzez urządzenia mobilne, poleca do tych celów FonePady, które łączą w sobie funkcje smartfona i tabletu. Ciekawym modelem jest tu ASUS FonePad 7 (ME175CG), czyli funkcjonalny tablet z funkcją telefonu oraz obsługą sieci 3G. Producent wyposażył go także w wysokiej jakości wyświetlacz HD z technologią IPS. Za wydajność odpowiada natomiast mocny procesor Intel Atom. Dzięki niemu, mobilne aplikacje zakupowe będą ładowały się bardzo szybko i płynnie chodziły.

blog comments powered by Disqus
Smartfon Polaka Coraz Częściej Narzędziem Zakupów