PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Procesory do streamowania |TOP 3|

Zakup Procesor Intel Serii K i Otrzymaj Darmowy Program Lub Grę

  • Dodano: 4 lata, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Zakup Procesor Intel Serii K i Otrzymaj Darmowy Program Lub Grę

Jeżeli planujecie w najbliższym czasie zakup procesora firmy Intel z serii K, to możecie sporo zyskać. Rozpoczęła się bowiem promocja w sklepie Alsen, dzięki której można otrzymać za darmo grę lub program, gdy zakupi się takowy procesor. Szczegóły promocji znajdziecie w naszym newsie.

Procesory Intel z serii K są na całym świecie bardzo popularne. Użytkownicy cenią je przede wszystkim za wysoką wydajność i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Procesory Intel Core i5 oraz i7 z serii K oprócz wysokiej wydajności, cechuje także niski pobór energii. Te czterordzeniowe procesory wykonane w technologii 22nm umożliwią każdemu komfortową pracę z wieloma aplikacjami, nawet tymi wymagającymi pod względem mocy obliczeniowej.

2

Trzeba również wspomnieć o taktowaniach procesorów, które zostały objęte promocją. Zakres taktowania w tych modelach wynosi od 3,1 GHz do 3,9 GHz.

Czy procesor ogranicza kartę graficzną? Obalamy teorię!

Jeżeli chodzi o ich ceny, to w sklepie Alsen za najtańszy procesor Intel Core serii K trzeba zapłacić 686 zł. Najmocniejszy procesor z tej serii to z kolei wydatek rzędu 1369 zł.

3

Promocja polega na tym, że przy zakupie dowolnego procesora Intel z serii K, otrzymamy klucze, które umożliwią pobranie antywirusa McAfee LiveSafe oraz gier takich jak Shadowrun Returns, GRID Autosport, czy Star Chart.

blog comments powered by Disqus
Zakup Procesor Intel Serii K i Otrzymaj Darmowy Program Lub Grę
Autor: Łukasz