PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jak dobrze złożyć komputer i uniknąć problemów - Poradnik

Genius zaprezentuje swoje nowości na targach Computex 2013

Genius zaprezentuje swoje nowości na targach Computex 2013

Genius potwierdził swoje uczestnictwo na zbliżających się targach Computex 2013. Zostaną zaprezentowane nowości produktowe, również z serii GX-Gaming. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach od 4 do 8 czerwca, w stolicy Tajwanu – mieście Tajpej. Stoisko Genius o numerze #L0631A zlokalizowane zostanie w hali wystawienniczej Nangang Exhibition 4F.

Odwiedzający Computex 2013 będą mieli okazję zapoznać się z prezentowanym sprzętem. Wśród produktów z cenionej przez graczy serii GX-Gaming, znajdą się urządzenia takie jak:

  • Gila - gamingowa mysz o nowatorskich kształtach i regulowanej rozdzielczości sensora w szerokim zakresie 200–8200 DPI. Wyposażona jest w 12 przycisków oraz pamięć wewnętrzną wspomagającą programowanie makr;

  • Manticore, profesjonalna klawiatura dla graczy z podświetleniem oraz dedykowanym przyciskiem Master Record, umożliwiającym intuicyjne nagrywanie makr;

Genius_Manticore

  • Zabius , słuchawki z mikrofonem, kompatybilne z najpopularniejszymi konsolami. Posiadają dwa oddzielne kontrolery głośności. Jeden dla dźwięków pochodzących z gry, drugi dla chatu XBOX.

Genius_Zabius

Genius znany jest także z produkcji urządzeń multifunkcyjnych o ciekawym zastosowaniu. W tym segmencie prezentowane będą: Energy Mouse, Speaker Mouse, Cam Mouse, Traveler D6600, oraz Transbar.

Energy Mouse to bezprzewodowa mysz, która dzięki akumulatorowi o pojemności 2400 mAh może służyć jako ładowarka do urządzeń mobilnych.

Genius_Cam_Mouse

Speaker Mouse łączy z kolei funkcjonalność myszy i zestawu głośników 2.1. Może znaleźć swoje zastosowanie jako uzupełnienie dla urządzeń mobilnych.

Cam Mouse powinna być natomiast dobrym narzędziem pracy. W mysz wkomponowano skaner kodów QR,z możliwością automatycznej synchronizacji danych z systemem.

Traveler D6600 przyda się w przypadku obsługi dwóch komputerów jednocześnie, np. komputera prywatnego i służbowego. Będzie to możliwe przy pomocy przycisku, który, wedle potrzeby, będzie aktywował kursor na jednym z monitorów.

Ostatnie urządzenie to połączenie funkcjonalnej podstawki i zewnętrznych głośników. Transbar z systemem audio 2.1 jest gotowy do współpracy z każdym tabletem czy smartfonem.

Genius_TransBar

Prestiżowe targi elektroniki użytkowej Computex, odbywające się każdego roku w Tajwanie, to jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie. Rokrocznie, stolica państwa – Tajpej, przyciąga rzesze przedsiębiorstw z branży komputerowej, pragnących zaprezentować swoje nowości produktowe szerokiemu gronu publiczności.

blog comments powered by Disqus
Genius zaprezentuje swoje nowości na targach Computex 2013