PODPOWIEDZI:

Measy TP801 - Ciekawe Połączenie Klawiatury Z Touchpadem

Measy TP801 - Ciekawe Połączenie Klawiatury Z Touchpadem

Measy TP801 to nowe urządzenie, które łączy w sobie cechy klawiatury i touchpada. Dużym plusem Measy TP801 jest także szeroka kompatybilność - działa zarówno z systemem Android, jak i z Windows 8. W naszym newsie przeczytacie więcej informacji o tym sprzęcie.

Measy TP801 to urządzenie 2 w 1, a dokładniej klawiatura i touchpad, które wyróżnia się sporą ergonomią i szeroką kompatybilność. Plusem są tu również niewielkie rozmiary (69 mm szerokości i 140 mm długości), a także kształt lekko spłaszczonego pilota, który zapewnia komfort użytkowania.

Measy TP801 2

Podczas trybu pracy jako touchpad, Measy TP801 umożliwia sterowanie kursorem na ekranie. Producent dodał tu kilkanaście przydatnych gestów, które przyspieszają, a przede wszystkim ułatwiają obsługę docelowego urządzenia.

Akcesoria Sportowe Na Lato Dla Aktywnych

Warto dodać, że owe gesty są bardzo dobrze zoptymalizowane pod system Windows 8, z którego korzysta coraz więcej osób. Również sprzęt pracujący na Androidzie zyskuje na takim rozwiązaniu.

Tryb pracy jako klawiatura, nada się idealnie do korzystania ze Smart TV, znacząco ułatwiając poruszanie się po menu. W tym trybie rolę myszy pełnią klawisze kierunkowe.

Measy TP801

Measy TP801 działa oczywiście bezprzewodowo z odbiornikiem USB w paśmie 2,4GHz. Wbudowana bateria pozwala na miesiąc pracy na jednym ładowaniu. W zestawie jest przewód USB do ładowania urządzenia.

Cena Measy TP801 to 139,90 PLN brutto, a gwarancja obejmuje okres 2 lat.

blog comments powered by Disqus
Measy TP801 - Ciekawe Połączenie Klawiatury Z Touchpadem