PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Alkomatów profesjonalnych

Firma Maxell Z Nowymi Słuchawkami Dousznymi

  • Dodano: 4 lata, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Firma Maxell Z Nowymi Słuchawkami Dousznymi

Marka Maxell poszerzyła właśnie swoją ofertę o nową serię M. W jej skład wchodzą słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami, które cechuje także bardzo wysoka wytrzymałość. Dedykowane są wymagającym użytkownikom, oczekującym świetnej jakości dźwięku.

Seria M od firmy Maxell to dokładnie trzy nowe modele - MXH-RF500S, MXH-DD600S oraz MXH-DBA700S. Posiadają one neodymowe przetworniki, które mają zapewnić wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.

Słuchawki MXH-RF500S producent wyposażył między innymi w 10mm głośniki i podwójną komorę basową. Zakres przenoszenia słuchawek wynosi od 20Hz do 20kHz, a czułość 103dB. Generowane częstotliwości dźwięku cechują się głębią i dynamizmem.

maxell

MXH-RF500S mają kabel o długości 30 cm, który idealnie pasuje do odtwarzacza, który nosimy np. w górnej kieszeni. W razie potrzeby, możemy także użyć dłuższego przewodu o długości 1,2 m, który wyposażony został w mikrofon i podręczny regulator głośności.

Drugie słuchawki z serii M to Maxell MXH-DD600S. Wyróżniają się one przede wszystkim dwoma niezależnymi dynamicznymi głośnikami (6mm głośnik wysokich tonów i 8mm głośnik basowy). Brzmienie jest tu więc głębokie i pełne. Jest tu również wytrzymała, aluminiowa obudowa, pasmo przenoszenia od 20Hz do 20kHz oraz czułość na poziomie 95dB.

Trzecie i zarazem ostatnie wprowadzone słuchawki z serii M to MXH-DBA700S. Mają one dwa uzupełniające się głośniki hybrydowe, zapewniające dobrą akustykę. Również cechują się bardzo wysoką jakością generowanego dźwięku i szerokim zakresem od niskich do wysokich tonów. Czułość w tym modelu wynosi 98dB, a pasmo przenoszenia od 20Hz do 20kHz.

maxell 2

Ceny słuchawek z serii M:

Maxell MXH-RF500S - 199 zł

Maxell MXH-DD600S - 399 zł

Maxell MXH-DBA700S - 439 zł

blog comments powered by Disqus
Firma Maxell Z Nowymi Słuchawkami Dousznymi
Autor: Łukasz