PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Dobre karty graficzne | 1300-1700 złotych | TOP 6 |

Wojenne Walki Na NVIDIA SHIELD Tablet

Wojenne Walki Na NVIDIA SHIELD Tablet

NVIDIA SHIELD Tablet to niezwykle wydajny tablet nastawiony na gry, który stawia duży krok w przód na rynku tych urządzeń. Już jest zapowiedzianych wiele popularnych tytułów na to urządzenia. Dołącza do nich równie uznana gra MMO, której głównym aspektem są wojenne zmagania, czyli War Thunder.

Gaijin Entertainment ogłosiło właśnie, że na gamingowy tablet NVIDIA SHIELD pojawi się popularna gra War Thunder. Potwierdza to tylko, że możliwości wydajnościowe tabletu są spore i z czasem coraz więcej rozbudowanych gier będzie się pojawiać na to urządzenie.

NVIDIA SHIELD Tablet oparty jest na systemie Android, ale gra War Thunder będzie analogiczna do normalnej wersji, która dotychczas była na komputery oraz konsole. Wszystko jest zasługą bardzo wydajnego procesora NVIDIA Tegra K1 z 192 rdzeniami. Jak na razie, jest to jedyny tablet, który obsługuje gry AAA bez przycięć i spadków jakości oraz posiada tak wydajny mobilny procesor.

Teraz w War Thunder będziemy mogli zagrać praktycznie wszędzie - np. podczas dłuższej podróży samochodem czy gdzieś poza domem i dostępem do naszego PC. W razie potrzeby możemy także poczuć wojenne emocje na ekranie telewizora, a do grania używać bezprzewodowego kontrolera SHIELD.

nvidia

Data wydania War Thunder na NVIDIA SHIELD Tablet nie jest jeszcze znana. Gra pozostanie bezpłatną, crossplatformową grą MMO i w da nam możliwość używania aż 400 maszyn oraz pojazdów.

Poznajcie jeszcze opinie obu stron o grze War Thunder i nowym tablecie Nvidii.

„Czasy, kiedy było się przywiązanym do jednej platformy dla graczy już dawno minęły. Jesteśmy platformowymi agnostykami, ponieważ uważamy, że nasza społeczność chciałaby cieszyć się grą War Thunder na tyle platformach, ilu to tylko możliwe. Gracze mają wiele gustów i ciągle szukają nowych gamingowych wrażeń. Ograniczanie się więc do jednego medium rozgrywki byłoby złym pomysłem z biznesowego punktu widzenia.” – powiedział Kirill Yudintsev, dyrektor kreatywny Gaijin Entertainment. „War Thunder na tablet SHIELD będzie kolejną świetną przygodą. Będzie to też okazja, by nasza rosnąca społeczność, niemal 8 milionów graczy, mogła rywalizować ze znajomymi na różnorodnych platformach: tradycyjnym PC, konsoli nowej generacji, urządzeniach mobilnych, sprzęcie VR (np. Oculus Rift) i innych – to więcej niż jakakolwiek inna gra w branży.”

„Gaijin Entertainment wykonało świetną pracę z War Thunder, oferując wciągającą rozgrywkę z niesamowitą grafiką na tablecie SHIELD.” - powiedział Keita Iida, Senior Director, Global Content Management w NVIDIA. „Tegra K1 sprawia, że gry działają na najwyższych obrotach. Jesteśmy podekscytowani, że możemy dać użytkownikom GeForce możliwość gry w domu i jej kontynuacji gdziekolwiek i kiedykolwiek.”

blog comments powered by Disqus
Wojenne Walki Na NVIDIA SHIELD Tablet