PODPOWIEDZI:

Gorący Strzał, Czyli Dzisiejsza Promocja Na Dysk Plextor M5S 256 GB

Gorący Strzał, Czyli Dzisiejsza Promocja Na Dysk Plextor M5S 256 GB

Jeżeli myślicie o zakupie dysku SSD, to dzisiejszy dzień jest na to idealny. Do północy dzisiejszego dnia, można bowiem zakupić w sklepie X-KOM.pl dysk SSD Plextor M5S o pojemności wynoszącej 256 GB za 439 zł. Jest tylko 55 sztuk. Więcej informacji o promocji znajdziecie w naszym newsie.

Plextor M5S 256 GB to popularny dysk SSD, który cieszy się świetnymi opiniami. Zbudowany jest w oparciu o japońskie kości Toggle NAND oraz kontroler Marvell 88SS9178. Oferuje nam szybkość sekwencyjnego odczytu/zapisu na poziomie 520/390 MB/s.

Dyski SSD a interfejs PCI Express

Nie musimy się także martwić o to, że po kilku latach dysk ten będzie działał wolniej czy gorzej. Jest tu bowiem technologia True Speed, która ma zapobiegać spowalnianiu napędu SSD, wynikającemu z jego normalnej eksploatacji.

Plextor M5S 256 GB

Dyski Plextor znane są również z niezawodności. Jest to zasługą rygorystycznych testów, które każdy model przechodzi. Testy przeprowadzane są m.in. na urządzeniu firmy FLEXSTAR, które symuluje rzeczywiste warunki pracy. Skutkuje to wskaźnikiem awaryjności (AFR) na poziomie 0,5%, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku.

Dzisiejszy dzień w sklepie X-KOM.pl to przede wszystkim promocja na wspomniany dysk. Wersja 256 GB jest bowiem do kupienia za 439 zł. Promocja nazywa się "Gorący Strzał" i trwa do pólnocy lub do wyczerpania zapasów - dostępnych jest 55 sztuk.

Jeżeli chcecie ustrzelić dysk Plextor M5S 256 GB w niższej cenie, to szybko zajrzyjcie pod ten link.

blog comments powered by Disqus
Gorący Strzał, Czyli Dzisiejsza Promocja Na Dysk Plextor M5S 256 GB