PODPOWIEDZI:

iiyama GE2488HS-B1 - Niedrogi Monitor Dla Graczy

iiyama GE2488HS-B1 - Niedrogi Monitor Dla Graczy

Jeżeli szukacie niedrogiego monitora do gier, to powinniście się zainteresować modelem iiyama GE2488HS-B1, który właśnie wchodzi na nasz rynek. Posiada bardzo dobrą specyfikację jak na swój segment cenowy. Jeśli chcecie się o nim więcej dowiedzieć, to przeczytajcie poniższego newsa.

iiyama to uznana japońska firma, której monitory są coraz popularniejsze na naszym rynku. iiyama GE2488HS-B1 to nowa propozycja tego producenta, która kierowana jest głównie dla graczy.

Monitor ten ma bowiem 24 cale (panel TN LED i rozdzielczość Full HD), czas reakcji 1 ms czy jasność wynoszącą 250 cd/m². Nie uświadczymy tu opóźnień podczas dynamicznych gier - wszystko toczy się w dużej płynności.

iiyama GE2488HS-B1

iiyama GE2488HS-B1 ma też inną sporą zaletę, szczególnie dla tych, którzy przed komputerem spędzają sporo czasu. Jest to bowiem monitor z technologią flicker free. Oznacza to, że wyeliminowano w nim efekt smużenia ekranu, który nawet jeśli nie jest zauważalny, męczy nasz wzrok. Jest także opcja redukcji niebieskiego koloru, który jest dla naszych oczu najbardziej niezdrowy.

Specyfikacje dopełniają między innymi wbudowane głośniki stereo, wyjście słuchawkowe oraz trzy wejścia sygnału: VGA, DVI i HDMI.

iiyama GE2488HS-B1 2

Monitor iiyama GE2488HS-B1 jak na swoje możliwości i specyfikację jest przystępny cenowo - trzeba na niego wydać 749 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
iiyama GE2488HS-B1 - Niedrogi Monitor Dla Graczy