PODPOWIEDZI:

GAMDIAS HEPHAESTUS - Gaming Na Wysokim Poziomie

GAMDIAS HEPHAESTUS - Gaming Na Wysokim Poziomie

GAMDIAS HEPHAESTUS GHS2000 to nowe na rynku słuchawki dla graczy od firmy Gamdias. Wyróżniają się przede wszystkim ciekawym designem oraz fantastyczną jakością generowanego dźwięku. Zadowolą nawet najbardziej wymagających graczy. Więcej informacji znajdziecie w poniższym newsie.

Firma Gamdias specjalizuje się w gamingowym sprzęcie wysokiej jakości. Wprowadza właśnie na rynek nowe słuchawki dla graczy GAMDIAS HEPHAESTUS GHS2000, które mają wiele zalet i mogą dać nam przewagę podczas wirtualnej rozgrywki.

Mają one bardzo wygodne nauszniki, które dysponują systemem wibracji, a nawet wydajnym chłodzeniem. Wielogodzinna rozgrywka będzie przez cały czas niezwykle komfortowa.

GAMDIAS_HEPHAESTUS_1

Warto dodać, że każdy z nauszników może wibrować niezależnie. Co to właściwie oznacza w praktyce? Ktoś strzela do nas z prawej strony - wibruje prawy nausznik. Analogicznie będzie z lewą stroną. Jest to bardzo innowacyjne i szalenie przydatne rozwiązanie, które umożliwi szybką lokalizację przeciwników.

Bardzo ważną cechą nowych słuchawek Gamdias jest dźwięk przestrzenny 7.1, możliwość konfiguracji brzmienia mikrofonu oraz system redukcji hałasu.

GAMDIAS_HEPHAESTUS_2

Kluczowe cechy modelu GAMDIAS HEPHAESTUS GHS2000:

  • wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1

  • możliwość konfiguracji brzmienia mikrofonu (natężenia wysokich i niskich tonów) za pomocą dedykowanej aplikacji GAMDIAS EOS

  • Skórzany pałąk i nauszniki – komfort podczas wielogodzinnej rozgrywki

  • System redakcji hałasu

  • Wbudowany system chłodzenia z aluminiowym radiatorem

  • Mikrofon z elastycznym pałąkiem

Cena urządzenia: 349 zł

blog comments powered by Disqus
GAMDIAS HEPHAESTUS - Gaming Na Wysokim Poziomie