PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Tabletów od 600 do 800 złotych

MODECOM Partnerem Naszej Reprezentacji W Piłce Nożnej

MODECOM Partnerem Naszej Reprezentacji W Piłce Nożnej

Każdy kibic wie, że ostatni czas nie był najlepszy dla naszej reprezentacji w piłce nożnej. Spektakularne porażki, niska pozycja w rankingu FIFA czy braki kadrowe nie napawają optymizmem. Może nowy oficjalny partner przyniesie szczęście naszej reprezentacji, a został nim właśnie MODECOM.

Firma MODECOM znana jest głównie z przystępnych cenowo urządzeń mobilnych. Na mocy umowy podpisanej z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, marka ta została oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski.

Umowa będzie trwać dwa lata i obowiązuje od 1 sierpnia bieżącego roku. Obejmie więc okres kwalifikacji do EURO 2016 i samego turnieju finałowego.

modecom

Poznajcie zdanie obu stron o nawiązanej właśnie współpracy:

„MODECOM to kolejna firma, która dołącza do grona sponsorów reprezentacji Polski. Jesteśmy zadowoleni, że pozyskaliśmy dobrego partnera, jednego z liderów w swojej branży. Jestem przekonany, że inwestycja firmy w sponsorowanie drużyny narodowej przyniesie firmie MODECOM wiele korzyści biznesowych. Zawarcie kontraktu jest potwierdzeniem trendu, że coraz więcej firm jest zainteresowanych realizacją swojej strategii marketingowej poprzez wspieranie drużyny narodowej”. – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

„Podpisana umowa jest kolejną odsłoną wdrażanej przez firmę MODECOM strategii marketingowej” - wyjaśnia Jakub Łozowski Przewodniczący Rady Nadzorczej MODECOM. „Reprezentacja Polski to nasze wspólne dobro narodowe. Kadrze narodowej kibicuje każdy z nas, dlatego wspieramy biało-czerwonych w drodze do EURO 2016. Piłka nożna to także uniwersalne wartości oparte na zasadach fair-play oraz wzajemnego poszanowania, które MODECOM od początku istnienia wykorzystuje w swoim modelu biznesowym. Głęboko wierzę, że współpraca z polską drużyną narodową przyczyni się do umocnienia marki MODECOM w kraju i za granicą.“

Miejmy tylko nadzieję, że nasz "Orły" nie dadzą plamy w kwalifikacjach do EURO 2016 i tym razem zagrają na wielkiej imprezie.

blog comments powered by Disqus
MODECOM Partnerem Naszej Reprezentacji W Piłce Nożnej