PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

myTAB MINI 3G - Tani Tablet Już Od Jutra W Biedronce!

myTAB MINI 3G - Tani Tablet Już Od Jutra W Biedronce!

myTAB MINI 3G to kolejne urządzenie mobilne, które będzie dostępne w sprzedaży w sieci sklepów Biedronka. Jest to 8-calowe urządzenie, które wyróżnia się szybkim internetem oraz bardzo niską ceną względem funkcjonalności i podzespołów. W naszym newsie znajdziecie o nim więcej informacji.

Współpraca sieci sklepów Biedronka z firmą myPhone zaowocowała już wprowadzeniem na nasz rynek wielu przystępnych cenowo urządzeń mobilnych. Od jutra pojawi się kolejne. Tym razem będzie to 8-calowy tablet myTAB MINI 3G.

myTAB MINI 3G to tablet, który jest bardzo poręczny, wygodny w użytkowaniu oraz stosunkowo smukły oraz elegancki. Komfort obsługi zapewnia format obrazu wynoszący 4:3. Producent zastosował tu chipset MTK8312. Mamy do dyspozycji procesor z dwoma rdzeniami Cortex-A7 taktowanym częstotliwością 1,3 GHz, pamięć RAM o pojemności 1GB oraz 8GB pamięci wewnętrznej z obsługą kart pamięci.

Bardzo przydatny może okazać się zastosowany tryb DualSim. Daje on możliwość nawiązywania połączeń głosowych i korzystania z bezprzewodowej transmisji danych oraz połączenia sieciowego z prędkością 3G.

myTAB MINI 3G

W zestawie znajduje się także karta startowa TuBiedronka, która daje nam bezpłatnie 1GB transferu danych w pierwszych czterech miesiącach oraz pakiet 3GB transferu przez kolejne 7 miesięcy za 20 zł na miesiąc. Oferta ta jest ważna pod warunkiem utrzymania aktywności konta.

Należy też wspomnieć, że omawiany tablet działa w oparciu o system operacyjny Android 4.2. Jest także szereg dodatkowych aplikacji oraz narzędzi, jak np. NaviExpert z 3-miesięcznym bezpłatnym abonamentem oraz aplikacja antyradarowa Rysiek, agregator treści iFider, Kropka TV, Kuchnia i kropka, JakDojade.pl, Kursy123 oraz radio FM. Jak widać, jest tego całkiem sporo.

Pozostałe główne parametry to m.in. moduł Bluetooth 4.0, GPS oraz WiFi 802.11b/g/n, a także kamery cyfrowe i akumulator o pojemności 4000 mAh.

Tablet już od jutra (28 sierpnia 2014) będzie do kupienia w sieci sklepów Biedronka. Cena urządzenia to zaledwie 379 zł, a jego gwarancja obejmuje okres 2 lat.

blog comments powered by Disqus
myTAB MINI 3G - Tani Tablet Już Od Jutra W Biedronce!
Autor: Łukasz