PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Sony Xperia 10 - Za wysokie progi na wysokie ceny

myPhone C-SMART - Kolejny Niedrogi Smartfon Z Biedronki

myPhone C-SMART - Kolejny Niedrogi Smartfon Z Biedronki

myPhone C-SMART to kolejny już smartfon o niskiej cenie, którego można będzie zakupić w sieci sklepów Biedronka. W zestawie z nim, będzie także karta startowa „tuBiedronka”, dzięki której użytkownik może otrzymać darmowy roczny dostęp do Internetu. Dowiedzcie się więcej o nowym smartfonie i jego głównych cechach.

myPhone C-SMART to smartfon, który wyróżnia się przede wszystkim znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Jest to telefon 4-calowy z matrycą IPS i o rozdzielczości 800x480 pikseli. Jego konstrukcja jest odpowiednio smukła i nowoczesna. Mamy także do wyboru cztery wersje kolorystyczne - białą, czarną, żółtą i niebieską.

myPhone C-SMART

Jak na swój segment cenowy, nie zawodzi także wydajność. Zastosowany został bowiem chipset MT6572 od MediaTEK. Mamy więc do dyspozycji procesor Cortex-A7 Dual Core, tym razem taktowany z częstotliwością 1,3 GHz. Wspomagany jest on przez 512 MB pamięci RAM. Na nasze dane mamy natomiast 4 GB wbudowanej pamięci. Dużym plusem jest także obsługa trybu DualSim.

Intuicyjną obsługę zapewnia natomiast system operacyjny Android 4.4.2. Specyfikację uzupełniają: moduł Bluetooth 4.0, GPS, WiFi 802.11b/g/n oraz obsługa szybkiego transferu danych HSDPA+ 21.4 Mbps i HSUPA 5.76 Mpbs czy akumulator o pojemności 1500 mAh - oferuje aż 13 dni czuwania lub 7 godzin rozmów bez konieczności ładowania.

1

To nie koniec zalet omawianego modelu. Jest on dostępny w sieci sklepów Biedronka i w jego zestawie znajduje się karta startowa tuBiedronka, umożliwiająca bezpłatny roczny dostęp do sieci Internet.

Warto zaznaczyć, że ilość zestawów promocyjnych jest ograniczona, a telefon pojawi się w sklepach od 7 sierpnia pod nazwą handlową myPhone FUNKY. Jego cena wynosi zaledwie 299 zł.

blog comments powered by Disqus
myPhone C-SMART - Kolejny Niedrogi Smartfon Z Biedronki
Autor: Łukasz