PODPOWIEDZI:

Prestigio MultiPhone PSP5508DUO - Poznaj Siłę Ośmiu Rdzeni

Prestigio MultiPhone PSP5508DUO - Poznaj Siłę Ośmiu Rdzeni

Jeżeli szukacie eleganckiego smartfona, który będzie się także wyróżniał wysoką wydajnością, to poznajcie nowego flagowca marki Prestigio - model MultiPhone PSP5508DUO. Ma on bowiem aż osiem rdzeni i sporo innych zalet, o których przeczytacie w poniższym newsie.

Prestigio MultiPhone PSP5508DUO to przede wszystkim bardzo wydajny procesor octa core - posiadający osiem niezależnie pracujących rdzeni. Skutkuje to tym, że używając prostych aplikacji, telefon będzie działał w oparciu o jeden rdzeń. Kiedy włączymy wymagającą grę, to aktywują się pozostałe, oferując nam jak największą wydajność. Sprytne i efektywne rozwiązanie.

Warto dodać, że ośmiordzeniowy CPU wspierany jest przez chip graficzny oparty na konstrukcji quad core, co dodatkowo zwiększa możliwości telefonu w grach. Jest także tryb poprawy obrazu Clear Motion.

Prestigio MultiPhone PSP5508DUO 2

Prestigio MultiPhone PSP5508DUO dysponuje bardzo czytelnym, 5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 720x1280 pikseli z pełną laminacją i wytrzymałym szkłem DragonTrail. Konstrukcja urządzenia jest natomiast smukła i elegancka. Producent dołączył do zestawu osłonę na tył obudowy.

Fani smartfonowych fotek nie będą również rozczarowani. W smartfonie mamy do dyspozycji aparat główny z matrycą 13MPx, pomocniczym autofokusem i podwójnym doświetleniem LED. Jest też frontowa matryca 5MPx - zrobimy za jej pomocą efektowne "selfie".

Nad płynnością pracy i intuicyjną obsługą czuwa system operacyjny Android 4.4. Dodatkowym plusem omawianego telefonu jest tryb DualSim wraz z obsługą darmowego internetu AERO2.

Prestigio MultiPhone PSP5508DUO

Zwracacie dużą uwagę na funkcjonalność telefonu i preinstalowane aplikacje? Poznajcie te, które zostały zastosowane w modelu MultiPhone PSP5508DUO:

  • MultiCloud: darmowa, bezpieczna chmura o pojemności 200GB dla klientów Prestigio;

  • OfficeSuite Pro: lider mobilnego oprogramowania biurowego do edycji dokumentów;

  • Prestigio eReader: aplikacja do otwierania e-książek zgromadzonych w bibliotece Prestigio;

  • NavitelNavigator: aplikacja nawigacyjna dla użytkowników prywatnych i zastosowań flotowych:

  • McAfee: zaawansowany program antywirusowy do użytku na urządzenia mobilne;

  • Prestigio MultiStore: platforma z wyselekcjonowanymi aplikacjami, dostępnymi dla użytkowników z poziomu urządzeń Prestigio.

Nie zawodzi także cena telefonu, która wynosi 899 zł.

blog comments powered by Disqus
Prestigio MultiPhone PSP5508DUO - Poznaj Siłę Ośmiu Rdzeni