PODPOWIEDZI:

Nokia 130 - Niedrogi, Ale Multimedialny Telefon Komórkowy

Nokia 130 - Niedrogi, Ale Multimedialny Telefon Komórkowy

Jeżeli szukacie taniego oraz ładnie wyglądającego telefonu komórkowego, to powinniście się zainteresować modelem Nokia 130, który jest prosty w obsłudze, multimedialny oraz na każdą kieszeń. Jest także dostępny w wersji DualSim. Przeczytajcie naszego newsa i poznajcie bliżej to urządzenie.

Nokia 130 to świetna propozycja dla osób, które poszukują swojego pierwszego telefonu komórkowego lub dla tych, którzy chcą mieć alternatywę dla swojego smartfona. Nokia 130 sprawdzi się bowiem tam, gdzie dostęp do zasilania jest utrudniony (np. rejs, długa podróż czy wędrówka po górach). Urządzenie dysponuje bardzo wydajną baterią i niskim zużyciem energii - do 36 dni na single SIM i 26 dni w wersji dual SIM.

Nokia 130

Mimo, że Nokia 130 jest bardzo tania, to oferuje sporo rozrywki. Jest tu np. odtwarzacz wideo, odtwarzacz muzyczny czy radio FM. Przydatna okaże się obsługa kart 32 GB micro SD, jeżeli chcemy zapisać na telefonie sporo plików. Dodatkowym plusem jest wbudowana latarka.

Omawiany telefon komórkowy jest dostępny w dwóch wersjach - single i dual SIM. Ta druga, da nam możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie. Dzięki temu rozdzielimy sprawy zawodowe z prywatnymi.

Nokia 130 1

„Miliardy ludzi mają dopiero przed sobą doświadczenia z urządzeniami mobilnymi, a równocześnie w tym samym czasie wyraźnie dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie na sprawdzone, trwałe tzw. „drugie telefony” zarówno na rynkach dojrzałych, jak i tych rozwijających się” – powiedziała Jo Harlow, Wiceprezes Microsoft do spraw telefonów komórkowych.

Nokia 130 wejdzie na rynek już we wrześniu, a jej cena wynosić będzie zaledwie 99 zł.

blog comments powered by Disqus
Nokia 130 - Niedrogi, Ale Multimedialny Telefon Komórkowy