PODPOWIEDZI:

LARK Phablet 6.0 - Niedrogi Phablet z Nawigacją Online

LARK Phablet 6.0 - Niedrogi Phablet z Nawigacją Online

Grupa phabletów poszerza się każdego miesiąca o ciekawe modele. Na rynek wchodzi właśnie kolejny - LARK Phablet 6.0. Cechuje się on dobrym stosunkiem ceny do jakości, zadowalającą wydajnością oraz ekranem czy nawigacją online. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się o nim więcej.

Firma LARK była jak dotąd znana głównie z przystępnych cenowo nawigacji. Na rynek wchodzi właśnie LARK Phablet 6.0, który jest 6-calowym phabletem. Producent nie zapomina jednak o swoich atutach i również w tym urządzenia będzie do dyspozycji bardzo dobra nawigacja online z rocznym dostępem na użytkowanie NaviExpert.

„Aktualne trendy rynkowe pokazują, że urządzenia nawigacyjne on-line wypierają dotychczas stosowane off-linowe. Jesteśmy tego świadomi i dlatego już dziś wprowadzamy do naszej oferty urządzenia mobilne z nawigacją on-line.“ – mówi Mateusz Gac, prezes LARK Europe S.A.

Jeżeli chodzi o dokładniejszą specyfikację urządzenia, to mamy tu 6-calowy dotykowy ekran wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 960x540 pikseli, wcześniej wspomniany wbudowany moduł GPS, wydajną baterię czy przydatny uchwyt, pozwalający przymocować phablet w naszym samochodzie.

LARK Phablet 6.0

Nie zawodzi też wydajność. Odpowiada za nią 4-rdzeniowy procesor 1,3 GHz i 1 GB pamięci RAM. Na nasze dane mamy z kolei 8 GB pamięci flash. Kolejne zalety to m.in. modem 3G z funkcją DualSIM i obsługą AERO2 oraz system Android 4.2 Jelly Beam. Zdjęcia zrobimy za pomocą aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5 Mpix z fleszem LED.

Jak widać, najnowsze urządzenie mobilne LARK dysponuje wieloma atutami. Warto dodać, że nie będzie to sprzęt drogi - producent zakłada, że cena Lark Phablet 6.0 nie powinna przekroczyć 599 PLN.

blog comments powered by Disqus
LARK Phablet 6.0 - Niedrogi Phablet z Nawigacją Online