PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Far Cry: New Dawn – Skok na kasę?

Graj i Zarabiaj Z War Thunder

Graj i Zarabiaj Z War Thunder

War Thunder to popularna, bardzo wciągająca gra MMO dla fanów wojennych zmagań, szczególnie podniebnych. Twórcy gry, firma Gaijin Entertainment, idzie o krok dalej i tym razem daje swoim graczom możliwość realnego zarobku. O co chodzi? O tym w naszym newsie.

Firma Gaijin Entertainment, która jest odpowiedzialna za grę MMO War Thunder, mocno chce zachęcić do niej graczy, gdyż z każdą aktualizacją wprowadza bardzo ciekawe elementy.

Wojenne Walki Na NVIDIA SHIELD Tablet

Dużym postępem była kwietniowa aktualizacja, gdzie gracze otrzymali możliwość tworzenia własnej zawartości w grze, m.in.: modeli samolotów, map, skórek, naklejek. Oczywiście, swoją twórczością mogli się oni pochwalić i podzielić w systemie War Thunder Live.

War Thunder

Gaijin Entertainment idzie tym razem o krok dalej i daje możliwość zarobku swoim graczom, właśnie poprzez stworzone elementy. Jak to wygląda w praktyce? Gracz tworzy np. samolot, a twórcy gry umieszczają go w swoim sklepie i dzielą się zyskami ze sprzedaży. Owy zysk to 25% całkowitego zarobku danego elementu. Rzecz jasna, do sklepu trafią najlepsze i najciekawsze prace, ale to i tak zachęci graczy do spróbowania swoich sił i pokazania kreatywności. Po raz kolejny można więc wyśmiać osoby, które uważają, że gry niczego nie uczą.

Zobaczcie filmik promujący nową akcję Gaijin Entertainment:

Oby takich inicjatyw było więcej!

blog comments powered by Disqus
Graj i Zarabiaj Z War Thunder
Autor: Łukasz