PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Miniwież do 1000 zł

VideoNews #39 - Xperia Z2 6 tygodni pod wodą, Helikoptery w Far Cry 4 i FIFA 15

VideoNews #39 - Xperia Z2 6 tygodni pod wodą, Helikoptery w Far Cry 4 i FIFA 15

Witam Was po krótkiej wakacyjnej przerwie. W nowym odcinku z cyklu VideoNews kolejne informacje za świata gier i branży IT: Assassin's Creed: Rogue, Far Cry 4, HTC One (M8) z Windows Phone 8, FIFA 15, Dead Island 2, The Order: 1886, Sony Xperia Z2 6 tygodni na dnie morza, Assassin's Creed: Unity oraz nagrania GoPro Hero 3 z perspektywy zwierząt.

Assassin's Creed: Rogue

W poprzednim odcinku VideoNews opowiadaliśmy Wam o specjalnej wersji Assassin's Creed przeznaczonej na stare konsole, dziś wiemy, że będzie ona miała tytuł Rogue czyli łobuz. Będzie to projekt stworzony ze znacznie mniejszym rozmachem – oprócz mniejszej mapy nie uświadczymy trybu multiplayer. Twórcy twierdzą, że w tej grze powinniśmy skupić się na kampanii i korzeniach serii. Opowiadana jest historia Shay'a, która ma zakończyć trylogię odbywająca się w Ameryce Północnej, która rozpoczęła się wraz z Assassin's Creed III. Światowa data premiery Assassin’s Creed: Rogue planowana jest na 11 listopada, choć początkowo miała pojawić się w przyszłym roku. Gra zadebiutuje na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Assassin's Creed Rouge

Far Cry 4

O Far Cry 4 informujemy praktycznie w każdym odcinku tego cyklu, o tym tytule wiemy już naprawdę dużo. Ostatnio do sieci trafił kolejny materiał tym razem przedstawia bardzo dynamiczną rozgrywkę, a przede wszystkim siłę ofensywną gracza w postaci szerokiego arsenału broni, w tym nawet helikopterów. Premiera Far Cry 4 odbędzie się w listopadzie. Gra trafi na PC oraz wszystkie wiodące konsole.

Far Cry 4

HTC One M8 z Windows Phone 8

Mamy już potwierdzone wiadomości na temat HTC One M8 z Windows Phone 8. To, że smartfon pojawi się na rynku w takiej wersji wiemy już na pewno, natomiast zagadką, przynajmniej na rynku europejskim pozostają podzespoły. Z kolei w sieci Verizon pojawiły się informacje na temat 5" ekranu o rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniowego procesora Snapdragon 801 z zegarem 2,3 GHz, 2 GB pamięci RAM i akumulatora o pojemności 2600 mAh. Jak widać z wnętrza nic nie ulegnie zmianie. Smartfon ma zostać zaprezentowany już 19 sierpnia w Nowym Jorku.

HTC One M8

FIFA 15

Nie tylko silnik Ignite dostępny na PC będzie nowością w FIFIE 15. Sporym zmianom poddani zostaną także bramkarze o czym informuje nas nowy zwiastun. Producent zapewnia, iż postarał się nie tylko o około 50 nowych animacji, ale również o spore zwiększenie inteligencji i mądrzejsze reakcje. Premiera gry FIFA 15 odbędzie się 23 września. Gra trafi na PC, oba Xboxy i Playstation oraz Wii U. EA ostatnio zapowiedziało, iż parę dni przed premierą zostanie udostępniona wersja demonstracyjna gry dostępna na PC i nowych konsolach.

FIFA 15

Dead Island 2

Dead Island 2 jak już wiemy nie jest tworzone przez rodzime studio Techland, ale przez Yager Development, dzięki temu seria będzie nieco odświeżona i odmieniona. Elementy dramaturgii mają zostać zastąpione przez zdecydowanie szybszą akcję. Fabuła natomiast została przeniesiona do Kaliforii, co zostało podkreślone bardziej kolorową grafiką. Deep Silver opublikowało nowe wideo z gry, na którym zaobserwować możemy pierwsze fragmenty rozgrywki. Gra pojawi się na wiosnę przyszłego roku.

Dead Island 2

The Order: 1886

Podczas Gamescom 2014 studio Ready At Dawn zaprezentowało nowy zwiastun The Order: 1886, gry ekskluzywnej na PS4. Na nowych fragmentach rzeczywistej rozgrywki pojawia się Nikola Tesla. Jest to jeden z bohaterów steampunkowego świata przedstawionego - Londynu inspirowanego epoką wiktoriańską. W grze The Order: 1886 wcielimy się w Galahada – członka elitarnego zakonu rycerskiego będącego jedną ze stron „wielowiekowej wojny, która określi bieg historii”. Alternatywnej historii, bowiem w XIX-wiecznym Londynie aż roi się od zaawansowanych technologii i mitologicznych potworów. Premiera gry The Order: 1886 odbędzie się w lutym przyszłego roku.

The Order 1886

Niezniszczalna Sony Xperia Z2

Szwed Alexander Maxén, właściciel Xperii Z2 oddał się wakacyjnemu szaleństwu na nartach wodnych wraz ze swoim smartfonem, który... wpadł do wody i wylądował 10 metrów pod lustrem wody. Szwed na tyle kochał swój telefon, że postanowił wyposażyć się w sprzęt do nurkowania i odszukać na dnie swojej zguby i o dziwo udało mu się to. Po wydobyciu okazało się, że mimo wielu uszkodzeń fizycznych smartfon działał bez najmniejszego zarzutu, a pod wodą znajdował się UWAGA 6 bitych tygodni. Zgodnie z informacją producenta obudowa z certyfikatem IP58 chroni Xperię Z2 przed szkodliwym działaniem wody przez pół godziny na głębokości 1 metra. W tym wypadku można się tylko cieszyć, że telefony nie działają zgodnie z przewidywaniami producenta.

Xperia Z2

Assassin's Creed: Unity

Podczas Gamescom 2014 zaprezentowano także nowy zwiastun Assassin's Creed Unity o tytule „Horyzont Paryża”. Bardzo ciekawie zmontowany materiał przedstawia nam bliżej Paryż czasów rewolucji. Podróżować będziemy od wież Notre Dame po tunele i slumsy zamieszkane przez biedotę miejską - biegaj, wspinaj się i skacz bez ograniczeń. Jako Arno będziesz przemierzać zaułki miasta w gorączce rewolucji odtworzonego w najdrobniejszych detalach dzięki technologii nowej generacji silnika Anvil. Premiera Assassin’s Creed: Unity planowana jest na 28 października. Gra trafi na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One.

Unity

Ciekawostka: Dzikie zwierzęta i GoPro Hero 3

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda życie z perspektywy Pelikana oraz co z GoPro Hero 3+ potrafi zrobić lis i świstak? Ten pierwszy, a właściwie jego dziób to świetny statyw-stabilizator, kamerka ani drgnęła podczas lotu nad oceanem. Nie był to ptak złapany do niewoli, a uratowany przez pracowników parku zlokalizowanego w Tanzanii – bohater odłączył się rodzinnego stada i to ludzie nauczyli go latać. Lisek chytrusek z kolei postanowił ukraść sprzęt, bowiem potraktował je jak pożywienie, nawet spróbował, ale jak widać mu nie zasmakowało. Za to świstak z Parku Narodowego Glacier w Stanach Zjednoczonych postanowił GoPro delikatnie polizać, ale również smak zaawansowanej elektroniki mu nie zasmakował. A wy co robicie z Waszymi kamerami?

Fox


To już wszystko w dzisiejszym wydaniu VideoNews. Ze swojej strony chce Was jeszcze zaprosić do oceniania i komentowania tego odcinka, odwiedzenia naszego FanPage’a na portalu Facebook i sprawdzenia innych filmów.

blog comments powered by Disqus
VideoNews #39 - Xperia Z2 6 tygodni pod wodą, Helikoptery w Far Cry 4 i FIFA 15