PODPOWIEDZI:

LG G Watch R - Smartwatch Z Systemem Android Na Targach IFA 2014

LG G Watch R - Smartwatch Z Systemem Android Na Targach IFA 2014

Targi IFA 2014, które rozpoczną się 5 września, przyniosą mnóstwo nowego sprzętu. Aktywna ma być firma LG, która wprowadzi m.in. inteligentny zegarek LG G Watch R. Poznaliśmy już jego główne cechy i parametry. Więcej informacji znajdziecie w poniższym newsie.

Firma LG planuje szybko rozszerzać swoją ofertę inteligentnych zegarków. Na targach IFA 2014 w Berlinie, ma zaprezentować najnowszy smartwatch LG G Watch R. Model ten będzie pierwszym na świecie urządzeniem stworzonym w konwencji zegarka i ma posiadać wyświetlacz Plastic OLED (P-OLED), który wykorzystuje 100% swojej okrągłej powierzchni.

Wspomniany wyświetlacz Plastic OLED (P-OLED) jest 1,3-calowy i całkowicie okrągły. Zapewnia wyjątkową jakość obrazu nawet przy intensywnym świetle słonecznym. Pozostałe parametry produktu również robią wrażenie. Mamy tu np. wydajny procesor Snapdragon 400 1.2GHz, 4 GB pamięci wewnętrznej, 512 MB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 410mAh. System Android Wear da natomiast dostęp do wielu aplikacji z Google Play Store. Zegarek jest także wytrzymały dzięki ochronie Ingress Protection Rating ze wskaźnikiem IP67.

LG G Watch R 2

Dzięki swojemu systemowi, smartwatch dostarcza najbardziej potrzebne informacje w każdym miejscu i o każdym czasie, a robi to poprzez głosowe rozpoznawanie poleceń. Pakiet LG Health oraz aplikacja fitness spodoba się osobom dbającym o swoje zdrowie i kondycję. Zapominalskim, przydadzą się natomiast powiadomienia Smart Notifications.

Design urządzenia jest naprawdę ciekawy i imponujący. LG G Watch R zaprojektowano tak, aby nawiązywał do tradycyjnych, kultowych zegarków. Wygląd tarczy możemy wybierać i zmieniać, a warto jeszcze dodać, że tarcza jest zaokrąglona i wzmocniona stalą nierdzewną. Elegancji dodaje 22 milimetrowy, skórzany pasek, który jest w pełni wymienny.

LG G Watch R

LG G Watch R pojawi się w sprzedaży w IV kwartale 2014. Ceny jeszcze nie są znane. Na targach IFA 2014 będzie można zobaczyć omawiany zegarek.

LG G Watch R w skrócie:

Procesor: 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 400

Wyświetlacz: 1.3-calowy P-OLED (320 x 320)

Pamięć: 4GB eMMC / 512MB RAM

Bateria: 410mAh

System operacyjny: Android Wear (kompatybilny ze smartfonami z oprogramowaniem Android 4.3 oraz wyżej)

Czujniki: 9-Axis (Gyro/ Accelerometer/ Compass), Barometer, PPG

Kolor: Czarny

Dodatkowo: Kurzo i wodoodporny (IP67)

blog comments powered by Disqus
LG G Watch R - Smartwatch Z Systemem Android Na Targach IFA 2014