PODPOWIEDZI:

Nowe Uchwyty Od LUXA2 Dla Wymagających Kierowców

Nowe Uchwyty Od LUXA2 Dla Wymagających Kierowców

Uchwyt samochodowy dla naszego urządzenia mobilnego to fajna sprawa, szczególnie, jeżeli często korzystamy z niego. Oferta firmy LUXA2 właśnie poszerzyła się o trzy nowe produkty - jeden dedykowany tabletom, a dwa dedykowane smartfonom. Więcej informacji o nich znajdziecie w naszym newsie.

Wśród nowych produktów marki LUXA2, każdy kierowca znajdzie optymalny uchwyt dla swojego urządzenia mobilnego. Nowe modele to LUXA2 Tab Clip dla tabletów oraz Cigar Clip i Smart Clip dla smartfonów.

Tab Clip to bardzo funkcjonalny uchwyt samochodowy do tabletów, ale też phabletów. Obsługuje bowiem urządzenia, których przekątne zawierają się w przedziale od 6 do 10 cali. Jego instalacja trwa dosłownie kilka sekund. Obrotowa konstrukcja uchwytu umożliwia regulację położenia naszego urządzenia mobilnego pod praktycznie dowolnym kątem. Ciekawostką jest fakt, że udźwig omawianego uchwytu to aż 6 kg.

Tab Clip

Smart Clip dedykowany jest smartfonom, których ekrany mają od 3,5 do 6 cali. Również tutaj mamy do czynienia z krótkim i łatwym montażem. Obrotowa konstrukcja umożliwia regulację położenia pod praktycznie dowolnym kątem. Umieszczony w uchwycie smartfon na pewno się nie wysunie.

LUXA2 Smart Clip

Jest jeszcze uchwyt samochodowy Cigar Clip. Wyróżnia się głównie tym, że mocowany jest do zapalniczki samochodowej. Również mieści smartfony o wielkości od 3,5 do 6 cali i oferuje obrotową obudowę. Jego dużym atutem jest wbudowany port USB o natężeniu 2A, pozwalający na ładowanie naszego smartfona.

LUXA2 Cigar Clip

Specyfikacja uchwytów:

spec

Sugerowana cena detaliczna:

  • Tab Clip: 79 PLN

  • Smart Clip: 59 PLN

  • Cigar Clip: 79 PLN

blog comments powered by Disqus
Nowe Uchwyty Od LUXA2 Dla Wymagających Kierowców