PODPOWIEDZI:

Rewolucyjne Phablety Samsunga z Rodziny GALAXY

Rewolucyjne Phablety Samsunga z Rodziny GALAXY

Samsung zaprezentowała właśnie swoje dwa nowe phablety - Samsung GALAXY Note 4 oraz innowacyjny Samsung GALAXY Note Edge. Oba mogą stać się światowym hitem wśród nowoczesnych phabletów. Jeżeli chcecie więcej się o nich dowiedzieć, to zapraszamy do poniższego newsa.

GALAXY Note 4 to kolejna już generacja phabletów z serii Galaxy. Urządzenie wyposażono w 5,7-calowy ekran o rozdzielczości Quad HD (2560x1440) wykonany w technologii Super AMOLED. Gwarantuje on znakomita jakość obrazu.

Dzięki funkcji Multi Window i udoskonalonemu ekranowi, praca z kilkoma aplikacjami na raz, to czysta przyjemność. Aplikację można otworzyć w trybie pełnoekranowym, na dzielonym ekranie lub w formie pływającego okienka.

note 4

Jest też nowy aparat fotograficzny 16 mpix, który robi jaśniejsze i bardziej ostre zdjęcia. Przydadzą się też funkcje szybkiego ładowania baterii i trybu oszczędzania energii. W obudowie Note 4 umieszczono kilka mikrofonów i głośnik nowej konstrukcji. Rozmowy będą więc zawsze w najwyższej jakości. Nowością jest także czujnik promieni UV, a popularny czytnik linii papilarnych został odpowiednio udoskonalony.

Targi IFA 2014 Zbliżają Się Wielkimi Krokami

Należy również wspomnieć o nowym rysiku S-Pen, który doskonale naśladuje narzędzia pisarskie, do których przywykliśmy – ołówki, pędzle, aerografy czy długopisy. Daje nam to dużą swobodę w pisaniu. Funkcjonalność rysika wzrasta dzięki funkcji Smart Select czy menu Air Command. Tworzenie pomocnych notatek S Note jest od teraz jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Samsung GALAXY Note Edge

Bardzo ciekawym urządzenie jest drugi zaprezentowany phablet, czyli Samsung GALAXY Note Edge. Jego cechą wyróżniającą jest zakrzywiona konstrukcja, która "spycha" krawędzie ekranu na bok obudowy. Co to nam daje w praktyce? Bez patrzenia na ekran główny oraz przy całkowice zamkniętej okładce, możemy widzieć wszystkie najnowsze powiadomienia, korzystać ze skrótów do aplikacji czy wykonywać podstawowe czynności za pomocą jednego przeciągnięcia palcem po ekranie. Bardzo przydatne i sprytne rozwiązanie.

Oba urządzenia wyróżnia także wysoka wydajność oraz elegancki design. Pojawią się one od października bieżącego roku.

blog comments powered by Disqus
Rewolucyjne Phablety Samsunga z Rodziny GALAXY