PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie laptopy dla graczy |TOP 5|

Nowości Acer Na Targach IFA 2014

Nowości Acer Na Targach IFA 2014

Cały czas na rynku pojawiają się nowości. Firma Acer nie odbiega od innych i rozszerza swoją ofertę o bardzo dobre produkty, na targach IFA w Berlini. Przedstawiane są modele notebooków Aspire Switch 11, nowy model z serii Aspire Switch 10. Prezentują również nowe tablety oraz obrotowe notebooki serii Aspire R 13 oraz Aspire R 14. Firma Acer wprowadzia na rynek produkty pod hasłem A Touch More Connect (nieco więcej kontaktu). Bardzo dobry domysł, gdyż w dzisiejszych czasach kontakty międzyludzkie są bardzo utrudnione, a jednocześnie bardzo ważne.

Seria Aspire Switch 11

Front_Acer_Switch11

Notebooki z serii Aspire Switch 11 posiadają 11,6 – calowe matryce chronione przez trwałe szkło zapobiegające uszkodzeniom – Corning Gorilla Class 3. Posiadają specjalną powłokę zapobiegającą pozostawieniu odcisków palców i smug na ekranie. O wiele łatwiejsze jest pisanie, dzięki klawiaturze Chiclet, która cechuje się optymalnym rozmieszczeniem klawiszy. Do dyspozycji użytkownika pozostają dwa modele.
Aspire Switch SW5-171 dla zaawansowanych użytkowników o matrycy Full HD 1080p i kamerę internetową HD. Procesory Intel Core i5 4-tej generacji. Switch posiada pamięć 4GB i dysk SSD SATA o pojemności do 128GB. Drugim modelem jest Aspire Switch SW5-111. Wyposażony w matrycę o rozdzielczości 1366 x 768. Czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3745, pamięć 2GB i dysk twardy eMMC do 64GB. Warto dodać, że przedni aparat 2.0MP z funkcją nagrywania audio/wideo w rozdzielczości Full HD 1080p umożliwia przeprowadzenie wideokonferencji oraz tworzenie fotografii.

Seria Aspire Switch 10

Seria Aspire Switch 10 oferuje mnowy model, the SW5-012 wyposażony w 10,1-calową matrycę w rozdzielczości Full HD 1920 x 1200 lub HD 1280 x 800 zabezpieczony przed uszkodzeniami za pomocą szkła Corning Gorilla Glass 3. Urządzenie ma zaledwie 8,9mm grubości w trybie tabletu oraz 20,2mm w trybie klawiaturowym.

Iconia Tab 8 W | Baw się i pracuj

Tablet_8w

Acer Iconia Tab 8 W, to 8 – calowy tablet, który sprawdzić się ma zarówno w pracy jak podczas spędzania czasu wolnego. Pracuje na nowym Windowsie 8.1 z Bing oraz ma roczną darmową usługę pakietu MS Office 365° Personal. Matryca 1280x800 HD wyposażona jest w wąską ramkę o grubości 7mm oraz technologię IPS.

Iconia Tab 10 | Jeszcze lepszy obraz i dźwięk

Tablet_ Iconia_Tab10

Acer Iconia Tab 10 jest urządzeniem stworzonym do rozrywki. Posiada ekran 10,1 – cala w rozdzielczości Full HD. Dzięki technologiom Zero Air Gap i IPS, Iconia Tab 10 potrafi świetnie odwzorować szczegóły. Ekran jest zabezpieczony przez generację szkła Corning Gorilla Glass, w której jest zwiększona odporność na uszkodzenia i zarysowania. Dźwięk stereo jest realistyczny dzięki wbudowanym dwóm głośnikom. Do tego funkcja Dolby Digital Plus konwertuje dwukanałowy dźwięk stereo na 5.1 kanałowy z efektem otaczania dźwiękiem oraz poprawia słyszalność dialogów, redukuje hałasy w tle i zwiększa głośność wszystkich aplikacji. Sprzęt wyposażony jest również w złącze micro HDMI oraz funkcję Wireless Display, co umożliwia wyświetlanie multimediów na dużym ekranie.

Acer Iconia Tab dostępny jest w kolorze czarnym i białym.

Iconia One 8 | Kolorowy i stylowy tablet dla każdego

Iconia One 8 występuje w 10 kolorach (Jade Green, Sunshine Yellow, Vivid Orange, Sky Blue, Essential White, Midnight Black, Fragrant Pink, Violet Purple, Mia Blue oraz Garnet Red) do tego jest jeszcze szybszy dzięki procesorowi Intel AtomTM Z3735G, jest grubości zaledwie 8,5mm i waży niespełna 340g. Jest on zaprojektowany z myślą o podróżach, ale przy tym jest wystarczająco duży by zapewnić wygodę korzystania. Aplikacji Acer Touch WakeApp, którą posiada tablet umożliwia bezpośredni dostęp do ulubionych aplikacji przy wychodzeniu ze stanu czuwania: podwójne stuknięcie uruchamia ulubioną aplikację użytkownika, a dotknięcie krawędzi ekranu dwoma palcami wykrywa i automatycznie zmienia orientację. Obraz jest wyraźny dzięki 8-calowej matrycy tabletu o rozdzielczości 1280x800.

Seria Aspire R 13 – Inteligentna budowa i funkcje do pracy i zabawy

LAprop_R13

W opisywanym modelu ekran obraca się o 180 stopni i można używać go na sześć różnych sposobów, dzięki zawiasom Acer Ezel Aero HingeTM,które są w tym urządzeniu o mniejszej niż 1 cal grubości i zaledwie 1,5 kg wagi oraz z 13.3 celową matrycą. Te wszystkie zastosowania umożliwiają korzystanie z funkcji wydajnego tradycyjnego notebooka i wygody tabletu. Natomiast, ramka w kształcie litery U poprawia sztywność nie wpływając na grubość obudowy. Modele serii R 13 posiadają matryce w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080px) lub w super wysokiej rozdzielczości (WQHD - 2560 x 1440px) dla doskonałego odwzorowania szczegółów zdjęć, filmów, gier i prezentacji oraz czytelniejszego tekstu.

Seria Acer R 14 – Prosta transformacja

LAprop_R14

Notebook Aspire R 14 przeznaczony jest do pracy i zabawy, jest leki i cienki. Zostały zastosowane podwójne zawiasy 360 stopni, dzięki którym jest możliwa transformacja między czterema różnymi trybami w zależności od potrzeb - laptop, notatnik, prezentacji i multimedialny. Urządzenie posiada 14-calową matrycę HD (1366 x 768). R 14 ma szereg procesorów marki Intel, w tym z procesory Pentium, Core i3, i5 oraz i7. Pamięć RAM do 12GB, która zapewnia gigantyczną moc obliczeniową. Niektóre modele są wyposażone w kartę graficzną NVidia GeForce 820M jest ona istotna szczególnie dla graczy. Dysk 500GB lub 1TB umożliwia magazynowanie dużych zasobów danych.

blog comments powered by Disqus
Nowości Acer Na Targach IFA 2014