PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Niedrogie projektory za 2000 zł | TOP 5 |

EB-W28- Pierwszy Przenośny Projektor Marki Epson

EB-W28- Pierwszy Przenośny Projektor Marki Epson

Wystarczy tylko zeskanować wyświetlony kod QR, by udostępnić zawartość urządzenia inteligentnego. Wszystko to dzięki nowoczesnej funkcji iProjection. Na celu jest usprawnienie współpracy i udostępniania zawartości z urządzeń inteligentnych. Firma Epson chce stworzyć najlepszy projektor interaktywny.

Model EB- W23 trafi do sprzedaży we Wrześniu, sugerowana cena detaliczna to ok 2700 zł. Warto, skusić się na ten model, nie tylko przez to, że jest pierwszym przenośnym projektorem firmy Epson.

Epson- gniazda

Posiada on wejście HDM, któreI jest zgodne ze standardem MHL. Pozwala to na połączenie projektora ze smartfonem czy tabletem za pomocą kabla. Jakość obrazu jest bardzo wysoka. Dzięki korekcji geometrii obrazu i zoomowi optycznemu, można elastyczne ustawić obraz. Przedstawiany model wyróżnia się rozdzielczością WXGA, czyli współczynnikiem kontrastu 10 000:1 oraz jasnością 3000 lumenów. Projektor wykorzystuje technologię 3LCD. Daje to nam gwarancje jednakowo wysokiego natężenia światła białego i barwnego.

Epson EP-W233

Epson EB- W23 jest przeznaczony przede wszystkim dla małych firm, gdzie potrzeba szybko i łatwo przenosić urządzenie między salami konferencyjnymi.

blog comments powered by Disqus
EB-W28- Pierwszy Przenośny Projektor Marki Epson
Autor: Ewa Narożna