PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2019 - Darksiders Genesis, MechWarrior, Halo

Na Targach IFA Zaprezentowano Świetne Torby i Plecaki z Panelami Słonecznymi

Na Targach IFA Zaprezentowano Świetne Torby i Plecaki z Panelami Słonecznymi

Ile razy podczas podróży, wypadu gdzieś za miasto, moc baterii w laptopie, tablecie czy też smartphonie dosięgła 0% i nigdzie w pobliżu nie można było naładować urządzenia?! Każdemu z nas, zapewne zdarzyło się to wiele razy. Na targach IFA, firma Sunny BAG przedstawia nam propozycje rozwiązania tego problemu.

Torby i plecaki od firmy Sunny BAG, posiadają bardzo lekkie, elastyczne panele słoneczne. W Berlinie została zaprezentowana nowość SchoolBAG. Jest to, 21-litrowy plecak z miejscem na 15-calowego laptopa w głównej komorze i odpinanym etui na 7-calowego laptopa. Panel w plecaku ma moc 5 Wp, która według producenta powinna pozwolić na naładowanie smartfonu w 2-3 godziny w słoneczny dzień. Na te dane musimy wziąć poprawkę, gdyż w pochmurne dni sprzęt będzie się nam ładował o wiele dłużej.

Plecak_SunnyBAG

Najważniejszą informacją dotycząca toreb, jest informacja o tym, iż ta galanteria jest zaprojektowane z myślą o 13- lub 15-calowych laptopach, a wewnątrz każdej z nich znalazły się dodatkowe przegródki na smartfon, tablet, długopisy, wizytówki i różne drobiazgi. Dodatkową zachętą do zakupu toreb biznesowych jest fakt, iż do każdej dołączony jest przenośny akumulator o pojemności 2200 mAh.

Torba_SunnyBAG

Jeśli, nie potrzebujemy plecaka czy torby z panelem słonecznym, warto zapoznać się z ofertą plecaków i toreb firmy Canyon.

Przedstawiony wyżej model SchoolBAG oraz inne plecaki oraz torby od firmy Sunny BAG, wyglądają na solidne i dobrze wykonane. Dodatkowym plusem jest odpinane, usztywniane etui, gdzie znajdziemy gniazdo USB, do którego można dołączyć dowolny kabel do ładowania.

blog comments powered by Disqus
Na Targach IFA Zaprezentowano Świetne Torby i Plecaki z Panelami Słonecznymi