PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Akcesoria do iPada

Akcesoria do iPada

Cellular Line to dodatki, stworzone z myślą o iPad`ach. Pokrowce, które zapewniają bezpieczeństwo i maksymalny komfort korzystania, elegancka ładowarka samochodowa, niezbędny, profesjonalny rysik – Sensible Pen oraz szeroka gama folii ochronnych, gwarantujących m.in. „poufność” danych, to część propozycji, które zaspokajają potrzeby klientów na każdym kroku, dając im różnorodność wyboru.

Cellular Line poszerzając swoją ofertę o akcesoria do iPada, zadbał o kolejne serie pokrowców. Wersja dla wymagających to VISION. Jest to wygodny i elegancki model, który jednym ruchem przekształca się w stanowisko do oglądania filmów i pisania. Z pewnością zjedna on sobie bardzo szybko rzeszę fanów, gwarantując maksymalny komfort i pełną ochronę podczas korzystania i przenoszenia iPad`a, co znacząco wpływa na atrakcyjność i funkcjonalność pokrowca.

akcesoria 1

Dostępne są zarówno pokrowce tradycyjne, silikonowe, przezroczyste, jak i gumowe. Do jednych z nich zaliczamy etui z serii GLAM. Wykonane ono zostały ze specjalnej, ochronnej, bardzo miękkiej gumy, która zabezpiecza iPad`a przed uderzeniami. Trójwymiarowa całość wykończenia nadaje świetny, elegancki efekt, który przykuwa uwagę.

akcesoria 2

Dodatkowo w ofercie występuje ładowarka samochodowa do iPada i iPada2, posiadająca wejście 12/24V, układ zabezpieczający przed przeciążeniem i zwarciem oraz obwód optymalizujący czas ładowania i zabezpieczenie baterii. Jej dodatkowym atutem jest ergonomiczny kształt i bardzo modny ostatnio kolor biały.

akcesoria 3

Ciekawe dodatki? O nie również zadbał Cellular Line. Jednym z nich jest jakże przydatny rysik, profesjonalnie zwany Sensible Pen. Jest on kompatybilny z wyświetlaczem iPhona 4/3G/3GS, iPada i iPoda. To dzięki niemu obsługa ulubionych sprzętów staje się wygodniejsza, a zachowanie czystości i estetyki wyświetlacza o wiele łatwiejsze.
Szeroka gama folii ochronnych to kolejny, pożądany przez klientów dodatek. Przekrój zaczyna się od standardowych, przechodząc w serie VANITY – zwaną odbiciem lustrzanym, a kończąc na serii SECRET – chroniącej „poufność” danych.
Vanity to całkowicie przezroczysta folia, niewidoczna na wyświetlaczu, a gdy jest on wyłączony bądź na stand-by, zamieniająca go w odblaskowe lustro. Jej precyzyjne cięcia skutkują idealnym dopasowaniem do kształtu iPada, a ultra cienka, wielowarstwowa technologia m.in. odpornością na zarysowania. Z kolei Secret jest idealnym rozwiązaniem dla ochrony prywatności w miejscach publicznych. Jedyną, doskonałą widoczność wyświetlacza posiada osoba trzymająca iPada. Osoba stojąca obok, patrząca pod kątem, nie jest w stanie przeczytać jakiejkolwiek treści. Ta seria również posiada precyzyjne cięcia, dopasowane do wymiarów iPada i ultra cienką, wielowarstwową technologię. Cellular Line to firma starająca się być tuż obok trendów rynkowych, a w ofercie posiadająca zawsze akcesoria do wchodzących i modnych w danym momencie nowości. Hitem roku 2011 na rynku telefonicznym okazały się zarówno Tablety, iPady jak i Smartphony. Analitycy przewidują dla nich bardzo korzystne czasy, dlatego Cellular Line poszerzył szeroką już ofertę, dbając w ten sposób o swoich klientów, oferując im coraz to nowsze rozwiązania i modne dodatki, które ułatwiają i umilają życie.

blog comments powered by Disqus