PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Kamer cyfrowych 4K

Konkurencja Dla Kamer GoPro Prosto z Targów IFA 2014

Konkurencja Dla Kamer GoPro Prosto z Targów IFA 2014

Rynek sportowych kamer bardzo rozszerzył się w ostatnim czasie. Trudno jednak prześcignąć tu firmę GoPro, która wiedzie prym w tej branży. Są jednak inne firmy, które próbują powalczyć z GoPro. Jedną z nich jest Rollei. Dowiedzcie się więcej o produktach tego producenta, które zostały zaprezentowane na targach IFA 2014.

Jeżeli nazwa Rollei nic Wam nie mówi, to musicie wiedzieć, że firma ta działa na rynku już bardzo długo, a dokładnie od roku 1920. Od tamtej pory wyprodukowała niezliczone aparaty fotograficzne, statywy i kamery do różnych zastosowań.

Ranking kamerek sportowych

Obecnie, najciekawsze produkty tej firmy to kamerki sportowe, które mają być poważną konkurencją dla marki GoPro. Zadanie wydaje się być bardzo trudne, ale urządzenia Rollei prezentują się znakomicie.

rollei

Pierwszym modelem jest kamerka Actioncam 6S, która została wyposażona w 16-megapikselową matrycę i może nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p. Do wyboru mamy także cztery kąty widzenia obiektywu - 150°, 120°, 100° i 80°. Są także popularne tryby nagrywania jak np. Super SlowMotion. Kamerka ma wymiary 60 × 43 × 46 mm i waży 113 g.

Druga kamerką jest Actioncam 7S. Jej główną różnicą względem poprzedniej wersji jest możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Oba urządzenia oferują komunikację z urządzeniami mobilnymi, a także Wi-Fi. Możemy również dokupić dodatkowe obudowy czy akcesoria do montażu.

blog comments powered by Disqus
Konkurencja Dla Kamer GoPro Prosto z Targów IFA 2014