PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Kamer cyfrowych 4K

Tracer Xtreme SJ 4000 - Kamer Sportowa Dla Oszczędnych

Tracer Xtreme SJ 4000 - Kamer Sportowa Dla Oszczędnych

Rynek kamer sportowych bardzo poszerzył się w ostatnim czasie. Problemem dla wielu osób, są jednak zwykle wysokie ceny tego typu urządzeń, które często przekraczają nawet 1000 zł. Jeżeli szukacie bardziej budżetowego modelu, to zainteresujcie się kamerą Tracer Xtreme SJ 4000, o której jest poniższy news.

Tracer Xtreme SJ 4000 mimo swojej niskie ceny, przynajmniej jak na rynek tych urządzeń, oferuje całkiem sporo i nie odbiega znacznie od dużo droższych modeli. Kamera nagrywa video w rozdzielczości Full HD (1080p) w trybie 30 FPS, a także wykonuje zdjęcia (zarówno pojedyncze jak i w trybie poklatkowym) o rozdzielczości do 12 megapikseli. Warto również wspomnieć o soczewce szerokokątnej oraz funkcji HDR.

Najlepsze Kamery Sportowe

Omawiana kamera jest także niewielka oraz lekka, ale zarazem bardzo wytrzymała. Urządzenie posiada bowiem wodoodporną (do 30m) i wstrząsoodporną obudowę, dzięki czemu można ją zamontować na kasku lub ramieniu bez obaw, że ulegnie uszkodzeniu. Jest też wiele akcesoriów pozwalających na różne montaże. Plusem jest kompatybilność systemu montażowego kamery Tracera z zestawami akcesoriów m.in. do kamer GoPro.

Tracer Xtreme SJ 4000

Kamera Tracer Xtreme SJ 4000 jest dostępna w sprzedaży detalicznej w cenie 449,00 zł brutto.

Specyfikacja urządzenia:

spec

blog comments powered by Disqus
Tracer Xtreme SJ 4000 - Kamer Sportowa Dla Oszczędnych