PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1500 zł w 2019 roku |TOP 5|

Firma Apple Nareszcie Zaprezentowała Zegarek!

Firma Apple Nareszcie Zaprezentowała Zegarek!

Firma Apple nareszcie ujawniła, jak będzie wyglądał jej pierwszy inteligentny zegarek. Apple Watch będzie można kupić w dwóch rozmiarach, trzech wariantach (zwykły stalowy, sportowy w aluminium i w 18 karatowym złocie), oraz na jednym z 6 pasków do wyboru. Można więc powiedzieć, że to nie jeden zegarek, a 36 różnych modeli tego samego urządzenia.

Zegarek od Apple będzie miał prostokątny ekran chroniony szafirowym szkłem. Z boku znajduje się pokrętło jakie ma większość standardowych zegarków, które będzie służyło między innymi do powiększania obrazu. To kolejna innowacja w świecie inteligentnych zegarków na rękę - Apple Watch będzie miał możliwość przybliżania i oddalania, a nie tylko nawigacji prawo - lewo, góra - dół.

Apple Watch

» Zobacz zegarki od LG prosto z targów IFA

Według zamysłu, Apple Watch będzie miał służyć głównie do odbierania wiadomości i głosowe odpowiadanie na nie, odbierania połączeń oraz elektronicznej poczty. Zegarek ten, za sprawą aplikacji Health będzie idealnym narzędziem dla ćwiczących, przypominając o zaplanowanym wysiłku fizycznym oraz analizując zachowania organizmu podczas ćwiczeń.

Apple Watch

Zegarek kompatybilny jest z iPhone 5s, iPhonem 5C, iPhonem 5, iPhonem 6 i iPhonem 6Plus. Jest ładowany bezprzewodowo i obsługuje płatności Apple Pay.

blog comments powered by Disqus
Firma Apple Nareszcie Zaprezentowała Zegarek!