PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Tabletów od 600 do 800 złotych

ARCHOS 64 Xenon - wydajny i niedrogi phablet

ARCHOS 64 Xenon - wydajny i niedrogi phablet

Firma ARCHOS nie zwalnia tempa i wprowadza na nasz rynek swoje kolejne urządzenie mobilne. Tym razem jest to przystępny cenowo phablet z 6,4-calowym ekranem, matrycą IPS czy czterordzeniowym procesorem Mediatek MT6582 4-rdzeniowy A7 1,3 GHz.

ARCHOS 64 Xenon stawia przede wszystkim na wydajność oraz multimedialność. Mamy tu bowiem czterordzeniowy procesor Mediatek MT6582 o taktowaniu 1,3GHz, 1GB pamięci RAM i dużych rozmiarów wyświetlacz - 6,4 cala. Pozwala on na oglądanie filmów w jakości HD i wyświetlanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Korzystanie z multimediów ułatwia dodatkowo wbudowana aplikacja ARCHOS Video Player.

„ARCHOS 64 Xenon łączy w sobie dwie główne zalety: niewielki rozmiar typowy dla smartfonów i mnogość funkcji charakteryzujących multimedialne tablety ” – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS. „Firma jest dumna z możliwości zaoferowania swoim klientom pierwszego phabletu wysokiej klasy w dobrej cenie” – dodaje Poirier.

ARCHOS 64 Xenon

Kluczowymi funkcjami ARCHOS 64 Xenon są:

• Certyfikat Google, zapewniający dostęp do wszystkich usług Google, takich jak sklep Google Play i wielu innych aplikacji,

• Dual SIM: jednoczesna obsługa dwóch kart SIM,

• Wydajna bateria o pojemności 2800 mAh,

• Aparat fotograficzny 8MP z autofocusem i lampą błyskową,

• Gniazdo do karty pamięci microSD, umożliwiające zwiększenie pamięci o 64GB.

Cena została ustalona na 899 zł

Marka ARCHOS wprowadza na nasz rynek smartfony i tablety

Pełna specyfikacja urządzenia:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
ARCHOS 64 Xenon - wydajny i niedrogi phablet
Autor: Łukasz