PODPOWIEDZI:

Marka ARCHOS wprowadza na nasz rynek smartfony i tablety

Marka ARCHOS wprowadza na nasz rynek smartfony i tablety

Nie łatwo jest się przebić na rynku urządzeń mobilnych. Swoich sił próbuje tu również marka ARCHOS, która wprowadza do nas swoje smartfony i tablety. Są to bardzo ciekawe propozycje, łączące w sobie świetny design, wydajność oraz przystępne ceny. Przeczytajcie naszego newsa i poznajcie ich główne propozycje.

ARCHOS to marka, która cały czas się rozwija i działa na rynku urządzeń mobilnych, tworząc ciekawe smartfony oraz tablety. Dzięki długofalowej współpracy z Google, wszystkie produkty ARCHOS są certyfikowane przez Google, co gwarantuje użytkownikom dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play.

archos

Trzeba przyznać, że niewątpliwym plusem marki ARCHOS jest szeroka oferta. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Mamy bowiem do wyboru urządzenia mobilne o przekątnej ekranu od 7 do 13,3 cali, wyposażone w różne procesory, od energooszczędnych po zaawansowane zapewniające wysoką wydajność. Są tu też moduły łączności 3G lub 4G oraz opcjonalne klawiatury.

Czas przyjrzeć się głównym produktom tej marki. Na pierwszy ogień idzie ARCHOS GamePad 2, czyli tablet dla graczy, którzy uwielbiają Androidowe gry. Jest to wydajny produkt z fizycznymi przyciskami i autorskim narzędziem ARCHOS mapping tool do konfiguracji poleceń dla przycisków.

ARCHOS_GamePad_2

ARCHOS oferuje także sporo smartfonów - zarówno budżetowych, jak i bardzo zaawansowanych technologicznie. Weźmy pod lupę model ARCHOS Helium 4G. Ten smukły i elegancki smartfon, łączy w sobie atrakcyjną cenę, najszybszą dostępną łączność mobilną (kategoria 4 standardu 4G z prędkością pobierania do 150Mb/s) oraz bardzo dobrą wydajność.

ARCHOS 50 Helium 4G

Idąc dalej, mamy także telefon ARCHOS 50c Oxygen, czyli nowoczesny, zaawansowany technologicznie smartfon, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor 1,7GHz, który zapewnia płynną pracę urządzenia i wydajne działanie aplikacji multimedialnych. Przy swoich możliwościach, model ten jest także bardzo smukły i świetnie wygląda.

archos 50c

Polski rynek jest dla nas bardzo ważny. Wiążemy z nim duże nadzieje i cieszymy się z nawiązania współpracy z ważnymi partnerami biznesowymi – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS. – Jesteśmy dumni, że produkty marki ARCHOS, oferujące bardzo wysoką jakość w przystępnej cenie będą dostępne dla polskich konsumentów – dodaje Poirier.

blog comments powered by Disqus
Marka ARCHOS wprowadza na nasz rynek smartfony i tablety