PODPOWIEDZI:

Tanie, duże i wydajne - nowe phablety od firmy Goclever

Tanie, duże i wydajne - nowe phablety od firmy Goclever

Phablety to urządzenia, które stają się coraz popularniejsze na światowym rynku. Łączą one bowiem w sobie zalety tabletów i smartfonów. Na rynku tych urządzeń nie śpi marka Goclever, która właśnie wprowadza dwa swoje phablety. Przeczytacie o nich więcej w poniższym newsie.

GOCLEVER Quantum 600 to pierwszy z nowych phabletów od firmy Goclever. Posiada on preinstalowany system Android 4.4 KitKat z jego najważniejszymi funkcjami. Urządzenie jest smukłe i eleganckie. Ma 6-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości 1280x720 pikseli, wykonany w technologii IPS, który gwarantuje żywe kolory i świetną jakość generowanego obrazu.

GOCLEVER Quantum 600

Warto także zwrócić uwagę na wydajność urządzenia. Mamy tu bowiem czterordzeniowy procesor Cortex A7 (BROADCOM) taktowany zegarem 1,2 GHz oraz układ graficzny tego samego producenta. Wszystko wspomagane jest przez 1GB pamięci DDR2 RAM. Na swoje dane i aplikacje mamy 4 GB wbudowanej pamięci.

Bądź na bieżąco z rynkiem tabletów - najnowsze rankingi

Dużą zaletą jest tu także tryb DualSim, czyli jednoczesna obsługa dwóch kart SIM. Specyfikacje dopełnia GPS z mapą Polski, port microUSB 2.0 OTG, dwie kamery OV (przednia 2MPix oraz tylna 8MPix) i tuner FM. Pojemność akumulatora wynosi 2800 mAh.

6 cali to dla Was ciut za dużo? Nic nie szkodzi, Goclever wprowadza też na rynek 5-calowy phablet, a dokładniej model GOCLEVER Quantum 500. Czym on się różni od większego brata? Rozdzielczość ekranu to 960x540px, tylna kamera ma 5MPix, a pojemność akumulatora wynosi 2000 mAh.

GOCLEVER Quantum 500

Oba phablety będą dostępne w dwóch kolorach - czarnym i białym. Najnowsze produkty GOCLEVER są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Ceny:

GOCLEVER Quantum 600 - 599 zł

GOCLEVER Quantum 500 - 459 zł

blog comments powered by Disqus
Tanie, duże i wydajne - nowe phablety od firmy Goclever