PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EF-100 - Mały i uniwersalny projektor

Spacer Po Targach IFA 2014 - Stoisko Epson, TCL, Alcatel

Spacer Po Targach IFA 2014 - Stoisko Epson, TCL, Alcatel

Targi IFA 2014, które odbywały się w Berlinie, już za nami, ale mamy jeszcze kilka ciekawych materiałów z nich. Chodzi tym razem o pokazanie najciekawszych hal i stoisk z tego wielkiego wydarzenia. Wszystko nagrywał oraz komentował nasz człowiek na targach, czyli Szakal.

Pierwszy materiał wideo, który pokazuje ciekawe miejsca z targów IFA 2014, to przede wszystkim stoiska Epson, TCL oraz Alcatel.

Stoisko firmy Epson było bogate w wysokiej jakości projektory oraz urządzenia wielofunkcyjne, które świetnie nadają się do biur. To jednak nie wszystko. Epson poważnie podszedł do targów IFA i zaprezentowała sportowe smartwatche, a nawet innowacyjne okulary do drona!

epson

Bardzo ciekawie prezentowały się telewizory na stoisku TCL, które są tańszymi odpowiednikami telewizorów od takich firm jak Samsung, Sony czy Panasonic. Jak widać na filmiku, oferta TCL jest dość szeroka i oferuje wiele rozwiązań oraz przekątnych ekranu - ich największy model ma aż 110 cali!

alcatel

Równie ciekawe stoisko miał Alcatel. Najnowsze urządzenia mobilne tej firmy, Szakal miał okazję już wcześniej własnoręcznie przetestować. Znajdziecie je zresztą na naszym portalu oraz kanale YT. Stoisko Alcatel było fajnie urozmaicone makietą oraz multimedialnymi stołami.

Alcatel Onetouch Hero 2 Hands-On - Kolejny Smartfon Z Targów IFA 2014

blog comments powered by Disqus
Spacer Po Targach IFA 2014 - Stoisko Epson, TCL, Alcatel