PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Miniwież do 1000 zł

Drugi Spacer Po Targach IFA 2014 - Hala SONY

Drugi Spacer Po Targach IFA 2014 - Hala SONY

Prezentujemy Wam kolejny spacer Szakala po targach IFA 2014, które zgromadziły masę ciekawego sprzętu i odwiedzających. Tym razem, głównym miejscem ze spaceru, była spora hala ze sprzętem od firmy Sony. Zobaczcie sami, jak japoński gigant przygotował się do targów.

Drugi spacer Szakala po targach IFA 2014 rozpoczął się od sprzętu domowego firmy Thomson. Okazało się także, że wspomniany producent ma w swojej ofercie nawet smartfony czy tablety.

Spacer Po Targach IFA 2014 - Stoisko Epson, TCL, Alcatel

Ogromne okazało się stoisko firmy Sony. Na pierwszy ogień poszły ciekawe aparaty cyfrowe, które można przymocować do smartfona oraz zaawansowane obiektywy.

Nie zabrakło także ciekawych urządzeń dla graczy. Sporą ciekawostką okazała się niewielka konsola o sporych możliwościach, czyli PS Vita TV. Na naszym portalu i kanale YT, już wcześniej pojawił się materiał o tym urządzeniu.

PS Vita TV - Moc Trzech Konsol W Jednym Urządzeniu

Imponujące były telewizory o sporych przekątnych oraz ich kompatybilność z przenośnymi konsolami. Szakal zwrócił także uwagę na możliwość grania na wielkim ekranie poprzez pada od PS 4 i smartfona Xperia. Takie połączenie rzeczywiście wygląda bardzo ciekawie.

sony

Jeżeli chodzi o jeszcze większe innowacje, to Sony przygotowało sensor dla tenisistów czy prototyp okularów typu Google Glass.

Sony przedstawiło także nową generację urządzeń mobilnych Xperia Z3 i również w tym przypadku, już wcześniej pojawiały się u nas materiały na temat tych urządzeń.

Smartfon Xperia Z3 W Rękach Szakala! Musisz To Zobaczyć!

blog comments powered by Disqus
Drugi Spacer Po Targach IFA 2014 - Hala SONY