PODPOWIEDZI:

Torturowany iPhone 6 Plus - Zobacz Co Można Z Nim Zrobić!

Torturowany iPhone 6 Plus - Zobacz Co Można Z Nim Zrobić!

iPhone 6, czyli nowy flagowy smartfon od Apple, wzbudził wielkie zainteresowanie. Nabyło go mnóstwo osób. Pojawił się on w dwóch wersjach - standardowej oraz w wersji Plus, która ma większy ekran. Producent zapewnia między innymi, że nowy smartfon jest bardzo wytrzymały. Czy na tyle, by wytrzymać spotkanie z blenderem lub ciekłym azotem? Zobaczcie sami!

iPhone 6 to bardzo nowoczesny smartfon od Apple, który niedawno miał swoją premierę. Od razu znalazł on masę nabywców. Jego producent chwali się, że nowy iPhone jest nie tylko nowoczesny i niezwykle funkcjonalny, ale także wytrzymały.

Apple - iPhone 6, iPhone 6 Plus oraz Apple Watch

Ekipa RatedRR postanowiła sprawdzić w praktyce na ile jest wytrzymały i przeprowadziła serię wyniszczających testów. Pierwszą próbą było zmiksowanie najnowszego iPhone'a (wersji Plus). Zobaczcie jak telefon sobie poradził:

Próba była trudna i iPhone 6 Plus został zniszczony. To jednak nie koniec ekstremalnych testów wytrzymałości. Co powiecie na ciekły azot i próbę młota? Zobaczcie to:

Na koniec obejrzyjcie ciekawe droptesty iPhone 6 Plus:

Chłopaki z RatedRR dopiero zaczynają "zabawę" z najnowszym smartfonem Apple. Przeprowadzanych ma być na nim jeszcze więcej tortur. Osobiście, fajnie ogląda mi się takie filmiki, ale z drugiej strony - ileż pieniędzy zostało zniszczonych?

blog comments powered by Disqus
Torturowany iPhone 6 Plus - Zobacz Co Można Z Nim Zrobić!