PODPOWIEDZI:

Philips i AOC Rozszerzają Swoją Ofertę O Nowe Monitory

Philips i AOC Rozszerzają Swoją Ofertę O Nowe Monitory

9 października 2014 na spotkaniu prasowym, w którym uczestniczył przedstawiciel naszej redakcji, firmy Philips oraz AOC zaprezentowały nową linię monitorów które już wkrótce będą dostępne na polskim rynku. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

Podczas spotkania pokazane zostały cztery nowe modelem monitorów: trzy od firmy Philips i jeden marki AOS.

Philips i AOC

Monitor AOC G2460PG ma wbudowany moduł NVIDIA G-SYNC, dzięki czemu będzie idealny dla każdego gracza. Dzięki użytej technologii, częstotliwości odświeżania obrazu w monitorze jest w pełni zsynchronizowana z obrazem tworzonym przez kartę graficzną komputera. Wysoka częstotliwość odświeżania 144Hz wraz z krótkim czasem reakcji wynoszącym zaledwie 1 milisekundę, sprawiają że obraz pozbawiony jest smużenia i nie męczy tak bardzo oczu.

Philips i AOC

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

AOC

Monitor Philips 275C5QHAW dzięki wbudowanemu Bluetooth daje nam możliwość słuchania muzyki bezpośrednio z urządzenia mobilnego. 2 głośniki o mocy 7W oraz funkcja wirtualnego dźwięku przestrzennego 5.1 Cinema Sound zapewniają wysoką jakość dźwięku. Innowacyjny design, 27-calowy ekran w niezwykle cienkiej 2,5 mm ramce sprawią, że monitor przypadnie do gustu użytkownikom z wyrafinowanym gustem.

Philips

» Pobieramy Windows 10 Technical Preview

Monitor Philips 272P4APJKGB spełni oczekiwania najbardziej wymagającego profesjonalisty. Ma 27-calowy ekran oparty na matrycy IPS-AHVA, rozdzielczość 2560x1440 i odwzorowuje 99% palety Adobe RGB oraz 100% sRGB. 10-bitowy ekran emituje 1,074 mld kolorów, dzięki czemu fotografowie, graficy czy montażyści podczas pracy na nim będą mogli zachować spójność kolorów.

Philips

Monitor Philips BDM3470UP dzięki matrycy AH-IPS i formatowi 21:9 zapewnia użytkownikowi szeroki kąt widzenia (178 stopni w pionie oraz w poziomie). Ekran ma 34 cale i emituje obraz o rozdzielczości 3440x1440 (Ultra Wide Quad HD). Funkcja MultiView pozwala wyświetlać obraz równocześnie z dwóch całkowicie różnych źródeł, dlatego monitor sprawdzi się idealnie w pracy np finansisty - będzie mógł wyświetlić na nim różne zestawienia rynkowe. Podstawa monitora SmartErgoBase gwarantuje dowolne ustawienie wysokości oraz kątów nachylenia ekranu, w zależności od potrzeb.

blog comments powered by Disqus
Philips i AOC Rozszerzają Swoją Ofertę O Nowe Monitory