PODPOWIEDZI:

Czy Silnik Unreal Engine 4.5 Okaże Się Przełomem W Grach?

Czy Silnik Unreal Engine 4.5 Okaże Się Przełomem W Grach?

Od gier wymaga się coraz to więcej. Większość wymagających graczy, zwraca szczególną uwagę na grafikę i jej realizm. Przełomowy w tym aspekcie, może okazać się silnik Unreal Engine 4.5, w którym ludzkie twarze mają wyglądać jak prawdziwe.

Gry to bardzo popularna rozrywka. Najważniejsza jest w nich grywalność, na którą składa się wiele czynników. Nie mniej ważna jest grafika i zastosowane technologie lub silniki graficzne, które za nią odpowiadają. W bardzo dobrym kierunku idzie rozwój silnika Unreal Engine 4.5.

Co nowego wspomniany silnik chce wprowadzić? Przede wszystkim znacząco poprawić wygląd i realizm ludzkich twarzy. Wszystko ma być zasługą specjalnych efektów świetlnych. Dzięki nim, skóra będzie bardziej miękka, lekko rozmyta, wpadająca w naturalne dla człowieka kolory.

Unreal Engine 4.5

To jednak nie wszystko. Unreal Engine 4.5 zmieni także na lepsze wygląd innych przedmiotów i elementów graficznych gier. Będziemy mieli też bardziej autentyczne cienie.

Twój Pokój Elementem Gry? Ciekawy Projekt RoomAlive Od Microsoftu

Wygląda na to, że Unreal Engine 4.5 da deweloperom bardzo szerokie możliwości w tworzeniu gier. Grafika może więc przejść na zupełnie nowy poziom jakości.

Druga strona strona medalu jest jednak taka, że dużo lepsze efekty graficzne mogą oznaczać wyższe wymagania sprzętowe. A czy Wasz obecny PeCet radzi sobie z najbardziej wymagającymi grami?

blog comments powered by Disqus
Czy Silnik Unreal Engine 4.5 Okaże Się Przełomem W Grach?