PODPOWIEDZI:

Nowe iPhone'y W Polsce - Jest Już Data Premiery!

Nowe iPhone'y W Polsce - Jest Już Data Premiery!

Premiera nowych smartfonów Apple - iPhone'a 6 oraz 6 Plus - była bardzo długo wyczekiwana np. w USA. Towarzyszyło jej spore zainteresowanie. Poznaliśmy właśnie datę premiery wspomnianych urządzeń w naszym kraju. Chcecie ją poznać? Zapraszamy do naszego newsa.

Smartfony iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus, czyli najnowsze dzieła Apple w tej kategorii sprzętowej, to z pewnością mocni zawodnicy na światowym rynku urządzeń mobilnych. Niestety, dla przeciętnego Kowalskiego mogą one być zbyt drogie. Mimo tego, na pewno sporo osób myśli nad zakupem nowych smartfonów od Apple.

Jeżeli interesuje Was konkretna data premiery wspomnianych telefonów w naszym kraju, to jest to dokładnie 24 października. Ceny nie są jednak znane, ale dla porównania, w Niemczech za model iPhone 6 z 16 GB pamięci trzeba zapłacić 700 euro, czyli około 2930 zł.

iphone6

Warto przypomnieć, że podstawowa wersja, czyli iPhone 6 ma 4,7-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1334 na 750 pikseli. Model iPhone 6 Plus posiada natomiast 5,5-calowy wyświetlacz działający w rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. W obu smartfonach, ekranem jest Retina HD.

Torturowany iPhone 6 Plus - Zobacz Co Można Z Nim Zrobić!

Jeżeli chodzi o wydajność, to do dyspozycji mamy 64-bitowe procesory Apple A8, wykonane w 20 nm procesie technologicznym, zapewniające sporą wydajność czy nowoczesny koprocesor M8.

Trudno spodziewać się, by nowe iPhone były u nas choć w połowie tak popularne jak np. w USA, ale możliwe, że i tak znajdą sporo nabywców. A czy Wy będziecie do nich należeć?

blog comments powered by Disqus
Nowe iPhone'y W Polsce - Jest Już Data Premiery!