PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Energooszczędnych pralek z klasą energetyczną A+++

Poznań Game Arena Zbliża Się Wielkimi Krokami

Poznań Game Arena Zbliża Się Wielkimi Krokami

Im bliżej najbardziej wyczekiwanej przez fanów gier i sprzętu gamingowego imprezy, tym więcej szczegółów na jej temat zostaje ujawnianych. Na graczy czekać będzie wiele atrakcji.

Studio Gaijin Enterainment, wydawca gry War Thunder przygotował dla zwiedzających ogromną pulę nagród, wśród których znajdą się unikatowe zestawy War Thunder oraz nagrody od partnerów: Logitech i LG Polska. Wydawca zaplanował także loterię, w której do zdobycia będą kody które pozwolą na wygranie od 150 do 1 000 000 Złotych Orłów - waluty w War Thunder.

War Thunder

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

Firma Roccat zaprasza na swoje stoisko, na którym przez cały weekend będą rozgrywane turnieje, a także odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja nowego sprzętu gamingowego. Na zwiedzających również tutaj będą czekać konkursy z cennymi nagrodami, a jako goście specjalni zostali zaproszenia profesjonalni gracze z polskiej drużyny LoL, Team ROCCAT. Będzie również możliwość przetestowania najnowszego sprzętu ROCCAT, a także dokonaniu zakupów w promocyjnych cenach.

Roccat

» Czy widziałeś już najlepszy sprzęt dla wirtualnego wojaka?

Na PGA nie może zabraknąć również Steelseries. Tu również nie zabraknie konkursów z nagrodami i atrakcji. Zostaną m.in. zaprezentowane przedpremierowo urządzenia, które nie trafiły jeszcze do sprzedaży, a na fanów gier Counter-Strike i League of Legends będzie czekała nie lada gratka - spotkać będzie się można z profesjonalnymi graczami ze światowej czołówki. Będzie też można przetestować najnowszy sprzęt SteelSeries, w tym nową rodzinę kultowych słuchawek Siberia.

Steelseries PGA

blog comments powered by Disqus
Poznań Game Arena Zbliża Się Wielkimi Krokami