PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2019 - Darksiders Genesis, MechWarrior, Halo

Czy Microsoft Zaatakuje Rynek Inteligentnych Zegarków?

Czy Microsoft Zaatakuje Rynek Inteligentnych Zegarków?

Smartwatche są coraz powszechniejsze. Od targów IFA 2014, ich rynek jeszcze bardziej się poszerzył. Do gry weszło między innymi Apple. W gronie producentów inteligentnych zegarków wciąż brakuje Microsoftu, ale niedługo ma się to zmienić.

Takie marki jak Sony, Samsung, Motorola czy Apple, to główni gracze na rynku inteligentnych zegarków. Ciężko jest się przez nich przebić, ale próbować tego będzie na pewno Microsoft, który być może zaprezentuje w najbliższym czasie swojego smartwatcha.

Źródłem takich informacji jest Forbes, który donosi, że Microsoft zaprezentuje swój zegarek w ciągu kilku kolejnych tygodni. Ma on być między innymi kompatybilny z wieloma platformami i systemami operacyjnymi. Zegarek dysponować będzie pulsometrem czy baterią, która pozwoli na dwa dni użytkowania bez konieczności ładowania.

microsoft

Kto dokładnie odpowiada za projekt pierwszego inteligentnego zegarka? Z plotek wynika, że jest to ten sam oddział Microsoftu, który stworzył Kinecta.

LG G Watch R - Smartwatch Z Systemem Android

Nowe wieści są obiecujące, a moim zdaniem największą zaletą zegarka Microsoftu będzie jego multiplatformowość. Ograniczenie kompatybilności tylko do Windowsa Phone mogłoby być kiepskim rozwiązaniem.

W najbliższym czasie powinniśmy dowiedzieć się więcej o omawianym urządzeniu.

blog comments powered by Disqus
Czy Microsoft Zaatakuje Rynek Inteligentnych Zegarków?