PODPOWIEDZI:

Elastyczna Bateria Od Samsunga

Elastyczna Bateria Od Samsunga

Baterie do urządzeń mobilnych wciąż się rozwijają. Powstają w tej kategorii spore innowacje. Jedną z nich jest z pewnością elastyczna bateria od firmy Samsung, która została właśnie zaprezentowana. Jeżeli chcecie się o niej dowiedzieć więcej, to przeczytajcie poniższego newsa.

Samsung to firma gigant, która chce podbijać rynki wielu urządzeń. W ich ofercie nie brakuje również ciekawych innowacji. Mowa tu na przykład o elastycznej baterii, która została zaprezentowana w Korei Południowej w trakcie konwencji InterBattery 2014.

samsungsdi_flexible_c01

Wspomniana bateria jest cienka, zwijana i giętka. Można ją swobodnie wyginać, również w kształt litery U, a także owijać wokół przedmiotów – docelowo wokół nadgarstka. Dedykowana ma być głównie urządzeniom oraz technologiom ubieralnym.

Samsung Gear Fit - Recenzja

Etap projektowania baterii został już zakończony. Teraz czas na wiele testów dotyczących dotyczących bezpieczeństwa i niezawodności baterii.

samsungsdi_flexible_c02

Warto też dodać, że Samsung zaprezentował także małą baterię zaprojektowaną również z myślą o technologiach ubieralnych. Odznacza się sporą mobilnością - 3,6 mm szerokości i 20 mm długości.

blog comments powered by Disqus
Elastyczna Bateria Od Samsunga