PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

myPhone S-Line i myPhone CUBE Z Nowymi Udogodnieniami

myPhone S-Line i myPhone CUBE Z Nowymi Udogodnieniami

Telefony od firmy myPhone są u nas popularne, gdyż cechują się zwykle bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Wspomniany producent postanowił, że smartfony myPhone S-Line i myPhone CUBE zostaną odpowiednio podrasowane. Sprawdźcie naszego newsa, by dowiedzieć się co zostało w nich zmienione.

myPhone S-Line oraz myPhone Cube to smartfony, które zadebiutowały w ciągu ostatniego roku. Oba wyróżniają się bardzo przystępnymi cenami. Model CUBE znalazł się również w ofercie abonamentowej sieci PLAY.

myPhone_sline_16GB_wizual_black

Oba urządzenia wyglądają nowocześnie i stylowo. Przekonują do siebie użytkowników poprzez świetny stosunek ceny do jakości. Producent postanowił nieco odświeżyć wspomniane smartfony. Zmiany nie dotyczą designu - ten pozostaje taki sam.

Zmiany dotyczące myPhone S-line to przede wszystkim wymiana chipsetu na MTK 6582 z czterordzeniowym procesorem 1,3GHz. Podniesiono tu również pamięć wewnętrzną na 16 GB. Kolejną nowością jest zaktualizowany system operacyjny. Teraz będzie to popularny Android 4.4.2 KITKAT. Jeżeli chodzi o myPhone CUBE, to również dostał ten sam chipset oraz 16 GB pamięci na nasze dane.

myPhone_cube_16GB_wizual

MyPhone Luna - 5,5 Calowy Smartfon z Sześcioma Rdzeniami

Sugerowana cena detaliczna wynosi 649 złotych i jest jednakowa dla obu modeli. Smartfony objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
myPhone S-Line i myPhone CUBE Z Nowymi Udogodnieniami