PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

myTAB 7 Q-Premium - 7-Calowy Tablet Dla Oszczędnych

myTAB 7 Q-Premium - 7-Calowy Tablet Dla Oszczędnych

Firma myPhone była ostatnio bardzo aktywna na rynku smartfonów. Teraz czas na rynek tabletów. W sieci sklepów biedronka pojawi się bowiem model myTAB 7 Q-Premium, który wyróżnia się przede wszystkim znakomitym stosunkiem ceny do jakości.

myTAB 7 Q-Premium to bez wątpienia bardzo dobra propozycja dla osób, które chcą zakupić funkcjonalny tablet, ale nie mają na to zbyt dużego budżetu. Wspomniany model już od jutra pojawi się w sieci sklepów Biedronka i będzie kosztował zaledwie 229 zł.

Można pomyśleć, że za tak niską cenę nie można nabyć solidnego urządzenia. Firma myPhone chce temu zaprzeczyć. myTAB 7 Q-Premium ma całkiem niezłą specyfikację. Mamy tu np. czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A9 o taktowaniu 1,4GHz, wspomagany przez 1GB pamięci RAM oraz procesor graficzny Mali-400MP. Całość działa w oparciu o popularny system operacyjny Android 4.4.2. KitKat.

myTAB 7 Q-Premium

Nie zawodzi również ekran. Ma on 7 cali i został wykonany w technologii IPS. Pozwala oglądać obraz w formacie 16:9 oraz rozdzielczości 1024 x 600 pikseli.

Na nasze aplikacje mamy 8 GB wbudowanej pamięci, ale jest również slot na karty pamięci. Tablet został dodatkowo wyposażony w dwie kamery (tylną 2,0 Mpx oraz przednią 0,3 Mpx), mini Jack 3,5 mm, WiFi, moduł Bluetooth oraz port mini HDMI. Całość dopełnia bateria o pojemności 2500 mAh.

blog comments powered by Disqus
myTAB 7 Q-Premium - 7-Calowy Tablet Dla Oszczędnych