PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wybrać Smartfon? Poradnik

GOCLEVER Insignia 550i - Wydajny Phablet Już Niedługo W Sprzedaży

GOCLEVER Insignia 550i - Wydajny Phablet Już Niedługo W Sprzedaży

Rynek phabletów, czyli urządzeń pomiędzy smartfonami i tabletami, bardzo się rozrasta. Godny uwagi jest model GOCLEVER Insignia 550i, który pojawi się na naszym rynku już na początku listopada. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

GOCLEVER Insignia 550i to bardzo multimedialne urządzenie typu phablet, które posiada 5,5-calowy wyświetlacz IPC LCD. Jego rozdzielczość wynosi aż 1920x1080 px, co skutkuje szczegółowym obrazem wysokiej jakości.

GOCLEVER Insignia 550i

Ogromną zaletą omawianego urządzenia jest jego wydajność. Mamy tu do dyspozycji wydajny ośmiordzeniowy procesor Cortex A7, taktowany zegarem 1.7 GHz. Za grafikę odpowiada natomiast czterordzeniowy układ graficzny Mali450MP. Całość wieńczą aż 2 GB pamięci RAM.

Na nasze pliki oraz aplikacje mamy z kolei 8 GB wbudowanej pamięci, które można rozszerzyć kartą pamięci. Mamy także dwie kamery (przednia 2MP, tylna 13MP + lampa błyskowa). Warto wspomnieć, że systemem operacyjnym jest tu Android 4.4.2 (KitKat). Specyfikacje uzupełniają: moduł GPS/A-GPS, Bluetooth 4.0 LE, tuner radiowy, złącze USB, wejście słuchawkowe, złącze na dwie karty SIM oraz bateria o pojemności 2500mAh.

GOCLEVER Insignia 550i 2

MyPhone Luna - 5,5 Calowy Smartfon z Sześcioma Rdzeniami

Trzeba przyznać, że możliwości GOCLEVER Insignia 550i są szerokie. Urządzenie nada się do nauki, pracy i oczywiście rozrywki. Ogromną zaletą jest także świetny stosunek ceny do jakości. GOCLEVER Insignia 550i kosztuje bowiem 899 zł. Gwarancja obejmuje okres 2 lat. Phablet pojawi się na naszym rynku już 3 listopada.

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER Insignia 550i - Wydajny Phablet Już Niedługo W Sprzedaży