PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Samsung GALAXY S6 Odmieni Swoją Serię i Rynek Smartfonów?

Samsung GALAXY S6 Odmieni Swoją Serię i Rynek Smartfonów?

Smartfony Samsunga z serii Galaxy, szczególnie te flagowe, cieszą się ogromną popularnością. Nie są jednak pozbawione wad, a wiele osób narzeka na niewielkie zmiany względem poprzednich flagowców. Galaxy S6 może jednak sporo w tej kwestii zmienić.

Samsung chyba stwierdził, że najwyższy czas na konkretne zmiany w popularnej serii smartfonów Galaxy. Wszystko wskazuje bowiem na to, że Galaxy S6 będzie bardzo różnił się od dotychczasowych flagowców.

Zacznijmy w ogóle od tego, że najprawdopodobniej zmianie ulegnie jego nazwa. Smartfon powinien standardowo nazywać się Samsung Galaxy S6, ale jego producent uznał, że owe nazewnictwo jest zbyt długie.

A co jeżeli chodzi o design i jakość wykonania? Tu ma być właśnie najwięcej zmian. Samsung wreszcie zastosuje materiał wyższej klasy niż dotychczas. Zmieni się również wygląd i konstrukcja urządzenia na bardziej nowoczesne. Bardzo dobre decyzje, które wprowadzą wreszcie powiew świeżości do serii Galaxy.

samsung galaxy

Specyfikacja techniczna pójdzie oczywiście znacząco do przodu. Ekranem będzie najprawdopodobniej AMOLED QHD. Za wydajność może odpowiadać najnowszy układ Qualcomma lub autorski Exynos. Pamięci RAM powinno być minimum 3 GB.

Samsung Gear S Jako Moda Z Wybiegów? Zdecydowanie Tak!

Znając Samsunga, najnowszy flagowiec będzie oferować także masę bajerów i funkcjonalności. Oby były one naprawdę przydatne i przemyślane, a będzie kolejny smartfonowy hit.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY S6 Odmieni Swoją Serię i Rynek Smartfonów?