PODPOWIEDZI:

Piracili Ich Grę, A Oni... Rozdali W Zamian Darmowe Kody!

Piracili Ich Grę, A Oni... Rozdali W Zamian Darmowe Kody!

Polacy potrafią robić dobre gry. Najlepszym dowodem na to jest tytuł This War of Mine od studia 11 bit, który przedstawia wojenne zmagania w dość specyficzny sposób. Specyficzne jest też podejście twórców gry do pojawianie się jej na torrentach. Przeczytajcie poniższego newsa, by dowiedzieć się o co chodzi.

This War of Mine to gra survivalowa w wojennych klimatach, która szybko przykuła dużą uwagę graczy. Warto zaznaczyć, że jest ona od polskiego studia 11 bit. Polak potrafi, jak widać robić gry, ale również je ściągać z torrentów.

Jak GTA V Prezentuje Się Na Konsolach Nowej Generacji?

This War of Mine szybko pojawiło się do ściągnięcia na jednym portalu z torrentami. Szokiem to nie jest, bo z większością gier tak się dzieje. Dużą ciekawostką jest jednak podejście twórców gry do tego faktu.

This War of Mine

Ludzie ze studia 11 bit podziękowali za zainteresowanie grą, a nawet rozdali kilka kodów! Zobaczcie jak brzmiała ich wiadomość:

Cześć chłopaki! Tu Karol z 11 bit studios, twórców This War of Mine. Naprawdę się cieszymy, że podoba wam się nasza gra. To świadczy, że dwa lata pracy nad nią były tego warte. Chciałbym podziękować każdemu, kto zdecyduje się kupić grę i nas wesprzeć - dzięki temu będziemy mogli nadal pracować nad TWoM i w przyszłości stworzyć jeszcze lepsze gry.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możecie kupić gry, w porządku. Znamy życie i wiemy, że czasami po prostu nie jest to możliwe. Oto kilka kodów na Steama, żeby niektórzy z was mogli sprawdzić grę. A jeśli wam się spodoba po kilku godzinach, dajcie znać innym, bardzo nam w ten sposób pomożecie. Miłej zabawy! - czytam w dalszej części przekazu.

Takie podejście do graczy na prawdę budzi podziw. Mam nadzieję, że studio 11 bit stworzy jeszcze wiele dobrych gier, które będą nie tylko chętnie ściągane z torrentów, ale i kupowane.

blog comments powered by Disqus
Piracili Ich Grę, A Oni... Rozdali W Zamian Darmowe Kody!