PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Prostownice do włosów dla wymagających pań |TOP 7|

Samochody Na Wodę Już Niedługo Na Drogach

Samochody Na Wodę Już Niedługo Na Drogach

Koszty związane z posiadaniem samochodu nie należą do najniższych. Jedną z podstawowych, regularnych opłat jest np. paliwo, olej napędowy lub gaz. Co powiecie na auto, które napędzane jest wodą? Jeden bardzo mocny model już niedługo pojawi się w Europie. Więcej przeczytacie o nim w poniższym newsie.

Mimo tego, że benzyna w ostatnim czasie potaniała, wciąż jej cena w naszym kraju jest dość wysoka. Nowe technologie niosą jednak ze sobą sporo innowacyjnych rozwiązań w motoryzacji. Nikogo już nie powinny dziwić auta na prąd, ale co powiecie na bardzo mocny, pięknie wyglądający samochód na wodę?

Quant_e-Sportlimousine_2

Taki jest właśnie Quant e-Sportlimousine, którego napędza słona woda. Model ten już niedługo wyjedzie na europejskie drogi. Samochód jest w stanie osiągnąć moc 920 KM i rozpędzić się do maksymalnej prędkości 350 km/h. Imponujące możliwości.

Autonomiczne Samochody - Przyszłość Motoryzacji Czy Niebezpieczeństwo?

Quant e-Sportlimousine

Warto zaznaczyć, że technologia napędzania pojazdu za pomocą wody nie jest czymś bardzo nowym. Znana jest bowiem od kilku lat. Chodziło jedynie o niezbędne pozwolenia do budowy samochodów tego typu.

blog comments powered by Disqus
Samochody Na Wodę Już Niedługo Na Drogach