PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

emporia ELEGANCE - kolejny telefon do 500 zł

emporia ELEGANCE - kolejny telefon do 500 zł

Na polskim rynku pojawi się nowy, stylowy model emporiaELEGANCE – dostępny w ofercie czterech głównych operatorów już od lipca.

EmporiaELEGANCE to idealny produkt dla ludzi cieszących się życiem – z jednej strony szykowny i stylowy, z drugiej wyjątkowo prosty w obsłudze. Telefon ten jest przeznaczony dla dojrzałych konsumentów o ukształtowanym guście, ceniących eleganckie i estetyczne przedmioty. Nowy model emporia odzwierciedla współczesne trendy wzornictwa. – Prosta w użyciu technika w eleganckiej oprawie to przedmiot pożądania ludzi w różnym wieku – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom.

emporiaELEGANCE

Prosta i przejrzysta funkcjonalność emporiaELEGANCE czyni instrukcję obsługi zbędną. Dostęp do menu zapewniają boczne przyciski, dzięki którym szybko i łatwo można skorzystać z najważniejszych funkcji, takich jak SMS czy budzik. Podobnie jak inne modele tej marki, również emporiaELEGANCE ma duże, łatwo wyczuwalne klawisze, szeroki wyświetlacz z czytelnymi literami i donośny głośnik, który jest przystosowany do pracy np. z aparatami słuchowymi. emporiaELEGANCE to pierwszy z rodziny emporia telefon posiadający kolorowy wyświetlacz OLED (organiczne diody elektroluminescencyjne), który cechuje duża jasność przy mocnym kontraście, dzięki czemu wyświetlana treść jest czytelna bez potrzeby korzystania z okularów.

emporiaELEGANCE

Stylowa, wykonana z najwyższej jakości materiałów emporiaELEGANCE (obudowę wzbogacono o elementy z polerowanej stali) będzie dostępna w Polsce w ofercie czterech głównych operatorów sieci komórkowych, tj. Plus, Era, Play i Orange. Sugerowana cena detaliczna emporiaELEGANCE bez abonamentu to około 470 zł.

emporiaELEGANCE

 emporiaELEGANCE
CzęstotliwośćGSM 900/1800
Wyświetlacz1,8 cala, 160 x 128 pikseli

Kolorowy wyświetlacz OLED

Najważniejsze cechyElegancja

Łatwa obsługa

Transmisja danychTekst, głos
BateriaCzas gotowości: 250 godzin

Czas rozmów: 3 godziny

DźwiękDonośny głośnik

Dostosowany do pracy  
z aparatami słuchowymi

Wymiary 106 x 50 x 17 mm
AkcesoriaŁadowarka samochodowa

Skórzany futerał

Ładowarka biurkowa  
z głośnikiem

emporiaELEGANCE

blog comments powered by Disqus
emporia ELEGANCE - kolejny telefon do 500 zł