PODPOWIEDZI:

MyPhone 1075 Z Kartą Startową Za Jedyne 89zł - Tylko W Biedronce

MyPhone 1075 Z Kartą Startową Za Jedyne 89zł - Tylko W Biedronce

W sieci sklepów Biedronka dostępny jest świąteczny zestaw - myPhone 1075 z kartą startową w rewelacyjnej cenie 89zł. Ten nowy model serii telefonów myPhone Simple Life, jest niezwykle funkcjonalny i prosty w obsłudze.

MyPhone 1075 znany również pod nazwą Halo 2, trafił już do sklepów sieci Biedronka. Zestaw złożony ze smartfona i karty startowej TuBiedronka, dostępny jest w cenie 89zł i zapewne znajdzie się pod choinką w wielu domach.

MyPhone 1075 jest prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Duży i kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala sprawia, że nawet starsze osoby nie będą miały problemu z jego użytkowaniem. Łatwe, obrazkowe menu gwarantuje intuicyjne przemieszczanie się między ikonami. Dodatkowo, jest w stu procentach konfigurowalne, co daje możliwość dostosowania go do własnych potrzeb poprzez pochowanie niepotrzebnych opcji i funkcji.

Z myślą głównie o starszych osobach, został w telefonie zastosowany przycisk SOS na tylnej części obudowy - połączy on użytkownika bezpośrednio z numerem alarmowym, a także wyśle tekstową informację z prośbą o pomoc do nawet pięciu skonfigurowanych numerów.

Bateria myPhone 1075 ma pojemność 700 mAh i gwarantuje co najmniej 10 dni pracy w trybie czuwania i około 4,5 godzin rozmów. Dołączona do zestawu stacja dokująca, pozwala na proste i bezproblemowe ładowanie telefonu.

-> Zobacz recenzję myPhone Luna

blog comments powered by Disqus
MyPhone 1075 Z Kartą Startową Za Jedyne 89zł - Tylko W Biedronce